Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #4561
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Regasin omast arust PLOsse aga hoopis mingi PLO8 HI-LOW, ma olen mänginud seda nagu tavalist omahat ja üks chip leadritest.

    Kõige hullem on et nüüd kui ma tean siis kuidas ma seda mängin? Ma ei oska seda :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #4562
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Regasin omast arust PLOsse aga hoopis mingi PLO8 HI-LOW, ma olen mänginud seda nagu tavalist omahat ja üks chip leadritest.

      Kõige hullem on et nüüd kui ma tean siis kuidas ma seda mängin? Ma ei oska seda :D

      Tee täpselt sama mis ma kunagi tegin shortdeckiga,kiire wiki ja looda parimat. See tõesti koht kus wiki vb isegi parim asi,kui vaja kiiret lühidat infot. Btw ma ka ainult kuulnud sellest mängust ,pole õrna aimugi mis see on though. Turniiri formaadis ei teki võimalust peale festarite uusi mänge näppida-muul ajal neid lihtsalt ei näe,eriti päevagrindis.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4563
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Kuna siin räägitakse trennist palju siis minu before ja after, ainuke asi mis ma muutsin oli et ei käi hessis enam ja tegin trenni pausi, nüüd siis tuleb talv ja plaanis kaal saada vähemalt 73kg peale(hetkel 69kg) ja proovida 180kg deadliftini end saada, kahtlustan et selleks pean end 75kg+ mugima ja see on juba päris raske nii palju kaloreid sisse suruda.

        Hesburger :



        Ilma burgeriteta :

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4564
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Oleks ma 73kg ,mul naine jätaks mind maha vist . Ma oleks vist alakaalus ametlikult .

          Edit: vaatasin esimest tabelit kehamassiindeksist ,ja alakaal oleks alles 63kg pealt-minu 182cm pikkuse pealt. Minu arust 85-90kg ajal olin oma parimas vormis ever nii välimuse,kui enesetunde pealt.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4565
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Oleks ma 73kg ,mul naine jätaks mind maha vist . Ma oleks vist alakaalus ametlikult .

            Edit: vaatasin esimest tabelit kehamassiindeksist ,ja alakaal oleks alles 63kg pealt-minu 182cm pikkuse pealt. Minu arust 85-90kg ajal olin oma parimas vormis ever nii välimuse,kui enesetunde pealt.
            Ma oma hessi kühuga olin peak performance, raskused läksid nii kergelt üles ja isegi ujumas läia/sõuda jne oli päris hea.

            Ainuke asi mis on halb : 2x nädalas 2h+ trenn, mul tuli ükskord sõber kaasa ja tegi järgi, suht kutu oli next day.
            KMI järgi ma olen 70kg ka veidi üle kaaluline.

            Mis mind blokib on et ma juba 34a, kui ma tahaks 75kg lihast siis selleks läheb aastaid ja steroidid on big nono.

            Kaalusin kunagi trennis end 63kg, see teekond 70ni oli ikka ta 5a on/off käimist, lisaks manei võta seda väga tõsiselt sest isegi kui ma saan oma 100kg benchi ja 200kg deadlifti kätte siis see ei anna mulle ju otseselt midagi

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #4566
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Oled saanud graafikukõvera õiges suunas liikuma ,või võtsid üldse mõne vaba päeva vahelduseks ???

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #4567
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Oled saanud graafikukõvera õiges suunas liikuma ,või võtsid üldse mõne vaba päeva vahelduseks ???
                Eile kaotasin 2 BI veel, täielik doomer

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4568
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Eile kaotasin 2 BI veel, täielik doomer
                  Ülemused ei hiline, vaid viibivad. Võitvad mängijad ei kaota 2BI, vaid võitsid 2BI vähem.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4569
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Vaatan R ja L on mõned huvitavad live turniirid :

                    Discover live poker in Estonia with OlyBet Poker. Find tournaments, cash games, player rankings and poker festivals across Estonian poker clubs.

                    Discover live poker in Estonia with OlyBet Poker. Find tournaments, cash games, player rankings and poker festivals across Estonian poker clubs.


                    Ei saa aru mida see endast kujutab? Miks see part 2 on?

                    Download LetsPoker to see detail about poker events. Blind structures, payouts, buy-ins, players and more.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #4570
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Elu parim bluff, 4 way riveril tõstsin taldrikut lauale, läksin enter nupu vastu ja tegin 1bb raise, kõik foldisid.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #4571
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Elu parim bluff, 4 way riveril tõstsin taldrikut lauale, läksin enter nupu vastu ja tegin 1bb raise, kõik foldisid.

                        Sulle see omaha väga meeldima hakanud,või alati miski salaarmastus olnud?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #4572
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Sulle see omaha väga meeldima hakanud,või alati miski salaarmastus olnud?
                          Optibetis on nii vähe turniire ja ma lihtsalt võtan kõrvale for fun

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4573
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Optibetis on nii vähe turniire ja ma lihtsalt võtan kõrvale for fun
                            Spinnid on ka fun ??

                            Edit:nats talutavam on küll,kui avastasin ,et selle takso animatsiooni tralli saab eemaldada
                            Last edited by Söönlusikast; 10.09.24, 16:56.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4574
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Algul Corona, siis Omaha, siis live ja siis juba Müüriga karaokes. Nii see läheb.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4575
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Algul Corona, siis Omaha, siis live ja siis juba Müüriga karaokes. Nii see läheb.
                                Kuskile vahepeale peaks jääma tupiktee...ega see cash vist surnud juba,regularid kohal .

                                Comment

                                Working...