Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4516
    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Hull, setupin end 543 floppides 67 vastu cooleritesse
    Pigem näeb A2 combosid rohkem vastas /kui 67 3bet potis ,ehk siis print longrun ikka

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4517
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Selline huvitav olukord mis vääriks isegi arutelu.

      Vastane on fish aga ma väga ei eeldaks et ta ala A6, 56 vms prügiga cold calliks mu suurt 3betti, üritasin end fishi pähe panna et millega ta pott betib riverit?
      Obviously võib tal olla mast või QQ+ millega ta nii mängib, aga peaks olema piisavalt igasugust KQ, AQ, AJ mida ma tegelikult biidiks, ja pean ju ainult 1/3 ajast olema ees. Tema reaalset kätt nähes overcallisin muidugi :D



      Ja siis niisama üks päris hea koht kus saaks survet avaldada , see lead out tundub nii kahtlane, ta põhimõtteliselt nagu näitaks et tal 22 või 66, mida ta alati checkiks et saaks minult beti ja kolmandalt calli, seetõttu saame avaldada mõnusalt survet, kolmandal mängijal on 33,44,55,77,88,99,TT või isegi Jx väga raske selles spotis callida, lisaks mul on päris head backdoorid. Ma arvan et selliseid spotte leiab populatsioon(koos minuga) liiga vähe, eriti multi tabledes.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4518
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        See esimene spot ei väärigi palju arutelu. Isegi regud ei oska siin balanseerida vast ,cold call licc 99% 88-QQ,vb isegi TT-JJ a fishu laiendab siis väheke pp-si. Tundub liiga thin ,kui fishu laialt vbettib.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #4519
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          See esimene spot ei väärigi palju arutelu. Isegi regud ei oska siin balanseerida vast ,cold call licc 99% 88-QQ,vb isegi TT-JJ a fishu laiendab siis väheke pp-si. Tundub liiga thin ,kui fishu laialt vbettib.
          See nagu panigi mõtlema et, isegi vaalad üldiselt ei pane sulle pott betti riveris selle rangega

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4520
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Tahtsin rahulikult pessu minna ja turnaks sättida aga naine ütles et köögis vesi tilgub segistist, mõtlesin et ju umbes ja keerasin torud lahti. Aga nüüd see poldi augul on keere nii ära "mõdanenud" et polt ei jää kinni :D RIP, homme ehitus poodi minema ja naine pääseb nõude pesemisest.


            Kes iganes need torud ühendas, kas tal peast ka tihendid puudu et ühtki ei kasutanud????
            Last edited by Kakahirmutis; 07.09.24, 12:26.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4521
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Kel ei vea torudes, veab õnnemängus.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4522
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Ja boldist ei saa juba uusi polte, tihendeid ja torumehi tellida?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4523
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ja boldist ei saa juba uusi polte, tihendeid ja torumehi tellida?
                  Ei teagi, arvuti hiire ja klaviatuuri tellisin küll

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #4524
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Päris hea oleks kuskile 5ndale parketti tellida ,vaene kuller kes harjunud üks burx näpuvahel jooksma
                    ,saab mõne euro eest selja korralikult märjaks

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4525
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Kas poleks geniaalne, kui näiteks netikasinnis iga panustanud €X eest saad boldi kupongi, mida saab kasutada ainult sellele aadressile tellimiseks, kuhu netikasinnis oled aadressiks märkinud. Sama ka pokkeris. Libistad slotti ja kullerid voorivad.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4526
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Päris hea oleks kuskile 5ndale parketti tellida ,vaene kuller kes harjunud üks burx näpuvahel jooksma
                        ,saab mõne euro eest selja korralikult märjaks
                        Mu naine tellib rimist mingi 100+€ eest kraami ja võtab ikka 9L vett ka, kui kuller 5ndale jõuab mul tast nii kahju et viskan viieka.

                        Isegi tipp vormis oli raske esikust kööki viia asju

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #4527
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kas poleks geniaalne, kui näiteks netikasinnis iga panustanud €X eest saad boldi kupongi, mida saab kasutada ainult sellele aadressile tellimiseks, kuhu netikasinnis oled aadressiks märkinud. Sama ka pokkeris. Libistad slotti ja kullerid voorivad.
                          Ei tea kas equador tunneb iga viljandi kullerit nimepidi juba

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4528
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Koronts käes ja valmis discgolfi mängima.




                            Panin kohe rebuy raha ka kontole ära
                            Last edited by Kakahirmutis; 07.09.24, 14:25.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4529
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Oo. Kas seal nüüd normilt nii-öelda kõrvalvaatajana või ootajan istekohti? Kui mäletan, siis oligi miski 2-3 diivanijunsut ja kõik. Parki ooteruumiga näiteks ei anna võrreldagi.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #4530
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Oo. Kas seal nüüd normilt nii-öelda kõrvalvaatajana või ootajan istekohti? Kui mäletan, siis oligi miski 2-3 diivanijunsut ja kõik. Parki ooteruumiga näiteks ei anna võrreldagi.
                                Väga vähe kohti

                                Comment

                                Working...