Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #4606
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis alahindasin dispersiooni. Päris korralik langus. Korralik siis pehmelt öeldes.
    Oleneb muidugi mis ROI-ga sa mängid, mida suurem ROI seda väiksemad swingid.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #4607
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Oleneb muidugi mis ROI-ga sa mängid, mida suurem ROI seda väiksemad swingid.
      Suurtes fieldides suurem roi ka kuna fishe rohkem

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4608
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Suurtes fieldides suurem roi ka kuna fishe rohkem
        Selle peale ma pole mõelnudki, ma veidi väldin suuri fielde sest nendes suht raske deep runne teha ja kestavad poole ööni.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4609
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Selle peale ma pole mõelnudki, ma veidi väldin suuri fielde sest nendes suht raske deep runne teha ja kestavad poole ööni.
          Seepärast ma mõtlesingi, et äkki dispersioon väiksem, kuna ITM on "lihtsam" saada, kuid ITM-id on väga väikesed mincashid, mille jumpideni pikk tee.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4610
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Kõik vaalad jooksevad nagu jumalad mu vastu :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #4611
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              92s saab 4bettida küll



              Tahtsin ühel laual straddlele X vajutada aga viskas teise laua täpselt ette ja reraise missclickiga turni



              Ja veel üks pool kogemata käsi kus ma vaatasin et on 3bb mitte 9bb, et lihtsalt komistasin 600bb poti endale




              Keskendumine ikka vajub kohati ära kui vaja teisi asju teha

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #4612
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                92s saab 4bettida küll



                Tahtsin ühel laual straddlele X vajutada aga viskas teise laua täpselt ette ja reraise missclickiga turni



                Ja veel üks pool kogemata käsi kus ma vaatasin et on 3bb mitte 9bb, et lihtsalt komistasin 600bb poti endale




                Keskendumine ikka vajub kohati ära kui vaja teisi asju teha
                Kas sul igav nl10s äkki hoopis selle keskendumise koha pealt ?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4613
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Kas sul igav nl10s äkki hoopis selle keskendumise koha pealt ?
                  Üldiselt on pokker alati mu jaoks veidi igav olnud, kui ei võidaks siis ei mängiks.

                  Aga need missclickid ja missreadid tulevad siis kui on mitu asja korraga teha. Ala grindid siis tuleb naine rääkima, töölt keegi helistab, siis saadad mingit meili ja samal ajal lauad käivad.
                  Last edited by Kakahirmutis; 13.09.24, 15:25.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4614
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Üldiselt on pokker alati mu jaoks veidi igav olnud, kui ei võidaks siis ei mängiks.

                    Aga need missclickid ja missreadid tulevad siis kui on mitu asja korraga teha. Ala grindid siis tuleb naine rääkima, töölt keegi helistab, siis saadad mingit meili ja samal ajal lauad käivad.
                    Lahendus

                    Seepärast statsionaarsed kuvarid ongi head. Vähendavad digikorralagedust, mis ongi misreadid ja -klikid. Viimases ei pea silmas üldse pokkeritki.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #4615
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Ma muidu ütleks ,et naise vastu aitaksid head mürasummutavad klapid- a h*i aitavadki. Silmanurgast ikka näed ,et vehib kätega ,kui ei vasta. Kui vehkimine ei aita,tuleb ehmatab poolsurnuks

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4616
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ma muidu ütleks ,et naise vastu aitaksid head mürasummutavad klapid- a h*i aitavadki. Silmanurgast ikka näed ,et vehib kätega ,kui ei vasta. Kui vehkimine ei aita,tuleb ehmatab poolsurnuks
                        Ei aita ükski rohi jah

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #4617
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          Täna ei viitsinud ühtki turniiri peale tööd, vaevalt ma hommegi viitsin olympicusse ronida, kuigi paar korontsi oleks ju tore ja 150€ laiali paugutada pole hullu.

                          Hommikul teen väikse cashi, siis torumees ja vaatab kuidas tunne on, valikuid on 3:

                          Olympicu 150€ bounty (tundub fun)
                          Chesteris tundmatu 120€ turniir millest ma midagi aru ei saand
                          Optibetis micro millionsi turniire(nagu puhkus)

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #4618
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Täna ei viitsinud ühtki turniiri peale tööd, vaevalt ma hommegi viitsin olympicusse ronida, kuigi paar korontsi oleks ju tore ja 150€ laiali paugutada pole hullu.

                            Hommikul teen väikse cashi, siis torumees ja vaatab kuidas tunne on, valikuid on 3:

                            Olympicu 150€ bounty (tundub fun)
                            Chesteris tundmatu 120€ turniir millest ma midagi aru ei saand
                            Optibetis micro millionsi turniire(nagu puhkus)
                            Oleks igal mehel nii hea naine kui sul,ma saaks peapesu,kui vähemalt 4s valik poleks ala naisega loomaaeda

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4619
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Oleks igal mehel nii hea naine kui sul,ma saaks peapesu,kui vähemalt 4s valik poleks ala naisega loomaaeda
                              Eks ohverdusi peab tegema, raske on küll ajaga majandada.

                              Töö + pokker + trenn + pere.

                              170h(50h bussid)tööd, 50-100h pokkerit, 10-20h trenni. Jääb väheseks seda vaba aega ja see suvi pole pruunikski saanud.
                              Sotsiaal elu puudub ja eriti ei igatse ka

                              Lisaks on keha pekkis omadega, iga päev mingid valud ja siis surud lihtsalt läbi sellest et ambitsioone täita.
                              Last edited by Kakahirmutis; 13.09.24, 20:31.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4620
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Poissmees on ikka hea olla. Eriti, kui laps juba piisavalt suur ja lapse emagagi "ära lepitud" ega viitis vägikaigast vedada. Teate, siis sel päeval hakkab see elu isegi päris meeldima, kui aastaid teistele elatud ja lõpuks saab endale...

                                Comment

                                Working...