Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Ainult sina tead vastust sellele küsimusele, kuna iga inimese riskitaluvus on erinev. Variance simulaator näitab, kui suur võib olla suurim võimalik swing, aga allaliikumise võimalust see sisalda. Ja kui tulebki see 1% või 5% downswing, kas siis reaalselt ütleks endale, et okei nüüd ma busto või ohkides hoopis reloadiks? Viimasel juhul oleks reaalne riskitaluvus palju kõrgem hoolimata mingitest vanakooli brm printsiipidest.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust


Comment