Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #6346
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tüüpiline. Lisaks, kui päris elus see asi on, siis isegi sitakatel need suur CL-id, kus tulebki iga käsi shoveda, istuvad vaikselt kui kuldid rukkis. Ja olen isegi suutnud selliseid lõpuks sitakatelt ka välja kukutada.

    Teooriameesteks võib neid kutsuda. Pokkeri estojuhanid :D
    See any2 shovemine töötab siis, kui vastased on ratsionaalsed. Olen näinud palju kordi, kus pilet locked mängija callib slightly katva mängija shove. Ja mitte ainult micro stakesis. Paar sellist traumat üle elad, siis hakkad ise ka kahtlema, kas selline risk tundmatute mängijate vastu võtta on mõistlik, kui võid ise end 95%+ ticketisse foldida. Kui väga suurelt katad kõiki, siis muidugi poh.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6347
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      No oleneb kuidas 10bb vennad oma risk premiume tajuvad. Ma ütleks 2bb avang saavutab suht sama Ev mis shovemine(vb suuremagi,sest cbet ka prindib sellises olukorras)
      Täpselt. Kui seal callitakse 80% rangega ja nii, et endal polegi raha taga bluffiks, siis CBet alla 2BB on printer, sest vastane peab riskima nüüd kogu stäkiga. Seepärast ka räiged, väga räiged reverse implied oddsid on OOP-l mängijal, kes seal "häid oddse" näeb.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6348
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        See any2 shovemine töötab siis, kui vastased on ratsionaalsed. Olen näinud palju kordi, kus pilet locked mängija callib slightly katva mängija shove. Ja mitte ainult micro stakesis. Paar sellist traumat üle elad, siis hakkad ise ka kahtlema, kas selline risk tundmatute mängijate vastu võtta on mõistlik, kui võid ise end 95%+ ticketisse foldida. Kui väga suurelt katad kõiki, siis muidugi poh.
        Tõesti. 95%+ foldid ticketisse, aga õigesti shovedes saad pileti 100%.

        Olympicu sitakad, kus ei võta agressiivset joont kahekordse CL-iga, on enesetapp.

        Seda põhjusel, et olen ikka väga tihti näinud, kuidas lõpuks see suur CL on sama crippled ehk kõigil lõpuks 5-7BB ja FE langeb iga ringiga, samas keegi riskida ei julge.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6349
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Lisan veel niipalju, et paljud ei taju ära, millal on aeg nittima hakata ja millal peab olema agro. Väikeste fieldi ja ahvikiirusel ronivate blaindide korral ei ole ühtegi stäkisuurust, mis Oly sitakatel garanteeriks foldides pileti ja muudel juhudel on juba igal inimesel endal hoidu, et tuleb siiski shoveda.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #6350
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Kle kaka, sa ju olid koeraomaniik. Ma käisin just väiksel tervislikul tiirul tuulutamas end ja nägin huvitavat metat-üks armunud paarike jalutas lapsekärus oma koera. Tahtsin küsida kas sa ka ikka jälgid kõige uuemat metat koerajalutuses ?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6351
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              :D

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6352
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kle kaka, sa ju olid koeraomaniik. Ma käisin just väiksel tervislikul tiirul tuulutamas end ja nägin huvitavat metat-üks armunud paarike jalutas lapsekärus oma koera. Tahtsin küsida kas sa ka ikka jälgid kõige uuemat metat koerajalutuses ?
                See loom ei mahu aia kärussegi

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6353
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Mängud on surnud vol 16

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6354
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Ja algne ost + 2 re-entryt läinud. Bljat ma ütlen.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6355
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ja algne ost + 2 re-entryt läinud. Bljat ma ütlen.
                      Ma 15 minutiga väljas ka olnud ükskord,ära eputa

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6356
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ja algne ost + 2 re-entryt läinud. Bljat ma ütlen.
                        Mulle anti lihtsalt cashis piki pead iga nurga alt, nimetaks lausa koolituseks kuidas 9 BI kiirelt auku panna :D




                        Positiivse poole pealt deadliftisin täna 120kg x4 ja paagis oli ~2x veel aga vorm hakkas veidi lagunema et ei hakanud egotsema
                        Last edited by Kakahirmutis; 12.03.25, 19:27.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6357
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Ma tegin ka täna enda suhtes karmi trenni. See kompu jõusaali vedamine +EV :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6358
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma tegin ka täna enda suhtes karmi trenni. See kompu jõusaali vedamine +EV :D
                            Ma tegin veel suht lebo sest NV läks veidi lappesse ja E jätsin vahele. (Vast oligi vaja, kael saab nüüd nädala puhkust)

                            Tegin kerge jalapressi, belt squati, siis rasked deadliftid ja kerged lisa harjutused. Vb 40 min tavalise 1h+ asemel ja siis käisin külmavann - saun - külmavann - saun. Trennist ära minnes oli kuidagi kerge olla.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6359
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Mängud on surnud vol 17

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6360
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Mind on nerfitud, mõnda lauda ei lasta

                                Comment

                                Working...