Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7066
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Tänane sess kaotasime veidi, seis on hetkel selline :



    Lisaks siis rakebacki 100€, homne flipout ja leaderboardist paarkend. Ehk terve challenge 900€ kanti up

    Esimene stream affiliatena ja uue kujundusega, et kuidas teile meeldis? On veidi soliidsem imo. Panen äkki esilehele 6 laua peale chati ka, veidi küll segab aga ega ma seda terve ekraani vaadet hoian nkn harva.

    Streami statsid :
    Average 19 on rekord
    Unique viewers 286 purustab eelmised streamid 2,5x ära
    Max viewers 30 on ka rekord

    Nii et saab ikka prime time ka teha, ei pea nišš aega otsima. Homme teen kell 14:00 ka 2-3h streami!

    Tänud kõigile kes vaatasid.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7067
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Tänane sess kaotasime veidi, seis on hetkel selline :



      Lisaks siis rakebacki 100€, homne flipout ja leaderboardist paarkend. Ehk terve challenge 900€ kanti up

      Esimene stream affiliatena ja uue kujundusega, et kuidas teile meeldis? On veidi soliidsem imo. Panen äkki esilehele 6 laua peale chati ka, veidi küll segab aga ega ma seda terve ekraani vaadet hoian nkn harva.

      Streami statsid :
      Average 19 on rekord
      Unique viewers 286 purustab eelmised streamid 2,5x ära
      Max viewers 30 on ka rekord

      Nii et saab ikka prime time ka teha, ei pea nišš aega otsima. Homme teen kell 14:00 ka 2-3h streami!

      Tänud kõigile kes vaatasid.
      Sinust saab suht kiirelt legend eesti mõistes sellel maastikul

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7068
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Pane kräkkeri graafik ka.
        See on siis terve challenge :

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7069
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Pead ka ikka donad mängu tooma. Pühapäeval kell 09.39 on 33 vaatajat (20 minutit lives) ja saad punamütsikest (laudurit) lasta.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7070
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Ja siis küsimus - on toda chatti vaja seal ekraanil näidata? Nymphil näiteks ei ole, ja absoluutselt ei häiri. Kes tahab chatti näha, siis näeb ju ise seda Twitchis.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7071
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Ei hakka viimast kommentaari muutma, kuid mina eemaldaksin. Mida puhtam, seda parem. Lisaks, kui tahad veebikaamera pilti edastama hakata, siis sama reegel - mängimise ajal võiks ekraan olla võimalikult puhas ja viled mänguvälisel ajal - näiteks kui hakkad graafiku pilti näitama, niisama mulised.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7072
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ei hakka viimast kommentaari muutma, kuid mina eemaldaksin. Mida puhtam, seda parem. Lisaks, kui tahad veebikaamera pilti edastama hakata, siis sama reegel - mängimise ajal võiks ekraan olla võimalikult puhas ja viled mänguvälisel ajal - näiteks kui hakkad graafiku pilti näitama, niisama mulised.
                Ma mõtlesin ka et kui vajalik see on... teile vast ei ole aga mõned vaatavad full screen ja neile meeldib käte kommentaari ka näha

                Ehk selline asi mis mõnele meeldib ja mõnele ei meeldi :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7073
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma mõtlesin ka et kui vajalik see on... teile vast ei ole aga mõned vaatavad full screen ja neile meeldib käte kommentaari ka näha. Ehk selline asi mis mõnele meeldib ja mõnele ei meeldi :D
                  Mina lähtuks loogikast, et kui keegi soovib näha chatti näha, siis on tal see võimalus olemas ja kui ta ei taha chatti näha, siis ta saab minna täisekraani. Samas, kui ta ei taha chatti näha, kuid see on ekraanile "põletatud", siis ta ju sellest loobuda ei saa. Ehk lihtsalt mõttetu dubleering.

                  Peale selle, kui ise ise olen vaadanud striime, mis chatti "ei põleta" ekraanile, siis absoluutselt ei häiri. Ja ma vaatan ju striime telekas täisekraanilt. Kirsiks tordi peal chati lugemine kohas, kus saab kirjutada, võib tõsta aktiivsust.

                  Ning veel superkirsiks tordi peal - kindlasti on inimesi, kes ei tahagi näha mingeid ukrainade chatti ekraanil, sama nagu mina ei taha näha miskit kermo chatti, kes üksinda miskit monoloogi räägib. Kui ta seal omaette chati aknas teeks - miks mitte - kuid miks ta peaks seda ekraanil tegema?

                  See on minu arvamus, ei oska öelda mis teised arvavad.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7074
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Sa kaka kell 14 laivi?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7075
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Sa kaka kell 14 laivi?
                      Jah, kell 14

                      Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7076
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Kaka sai ligi 6700 BBJ

                        Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7077
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          10aastaga võiks ju ära tulla jh ükskord D:

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7078
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"



                            Lihtsalt märk maha. Hiljem panen parema kvaliteediga.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7079
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Igati edukas challenge oli!

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7080
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Panen challengist graphi ka üles, jooksin veidi alla EV aga ütleks et beaditavad mängud, isegi ei sample pole väga suur. Oleme ikka näinud igasugu frukte ja leiab lihtsalt 6 lauda ette kus vähemalt 1 nõrgem mängija pesitseb.

                                Comment

                                Working...