Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]
Classicus mingit paks Sergeid ei mäleta, a mingi Aleksei oli küll kes mängis any 2 ja naeratas koguaeg tobedalt.
Classicus mingit paks Sergeid ei mäleta, a mingi Aleksei oli küll kes mängis any 2 ja naeratas koguaeg tobedalt.

Comment