Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #271
    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Classicus mingit paks Sergeid ei mäleta, a mingi Aleksei oli küll kes mängis any 2 ja naeratas koguaeg tobedalt.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #272
      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

      [x] Manuyko

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #273
        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #274
          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Classicus mingit paks Sergeid ei mäleta, a mingi Aleksei oli küll kes mängis any 2 ja naeratas koguaeg tobedalt.
          yep, mõnus vend oli/on.
          Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #275
            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            cliffs?
            Keiss käis Unibeti särgiga, jõi punast veini, oli über baller ja sõimas fishe
            Paks-Sergei pidas ennast Iveyks ja sõimas fishe.

            Koos lauda sattusid, siis kiideti üksteise skilli ja laideti teiste oma.

            Manyuko on elulahe vana. Nalja saab igakord. Täielik vastand eelpool nimetatuile.

            Comment

            • $Lauri$
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 479

              #276
              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

              Põhjus, miks ma enam kunagi kasiinosse donkamente mängima ei lähe. Esimene Olympicu kogemus oli vastik, lauas 6 fishi 9st. Igal flopil keskmiselt 3-4 mängijat ja mega limpfest. See selleks, mind ei häiri. Aga need mõned kesise mänguoskusega regularid tegid pidevaid vihjeid, et mängin nitilt(kaudselt obv, arvasid, et ma ei saa aru) ja, et kui tõstan siis on ainult ässad(BTW fullring 21/18/7 FWIW). Muidugi ei viitsinud ma vaielda või mängustrateegiat arutada. Tundsin ennast ebakindlalt ja ei teadnud kedagi, kõik ülejäänud tundusid omavahel tuttavad olevat. Sõimati jõhkralt fishe, regularid olid nii isased. Ajati lolli juttu, et "selles lauas ei tule ristiflushi" etc, sõimati pidevalt diilerit(mitte ühegi nurga alt naljakas, odav ja labane), 60/40 kaotus oli maailmalõpp, pidevad hoiatused diileri poolt jne. Mul oli nii piinlik, et tahtsin lihtsalt ära minna. Üks "bulli" hüüdnimega turske kehaehitusega regular karjus kogu aeg, et ajage väljas kamp kokku... sõidab kõigile sisse. Pauside ajal fishid toppisid raha automaatidesse. Mega piinlik lihtsalt, ei kujutanud ette, et sellised degen gamblerid reaalselt eksisteerivad. Sellise mindsetiga ei tohiks pokkerit mängida. Tegin ise ka paar viga, sest polnud live peaaegu kunagi varem mänginud ja sõim ei jäänud tulemata. Aga niipalju see mõjus, et oma jalga Eesti kasiinosse donkamendile enam ei tõsta.
              Last edited by $Lauri$; 28.01.13, 17:05.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #277
                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                Käisin ka mitmeid aastaid tagasi 1. korda Parkis turnat mängimas, ise ei osanud õieti pokkeritki ja sain ka räigelt mölisemist ja irwitamist tunda. Selles mõttes, et korda lauas ei ole. Aga nüüd kasutan sama taktikat vahel, et teisi närvi ajada.

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #278
                  Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                  Mind ei koti mingi €10 eurone donkament. Tol hetkel oleksin nõus olnud 50€ maksma, et lauast haihtuda. Halb hakkas nii labaste inimeste keskel olemisest. Entertainment my ass.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #279
                    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                    Kõige naljakam selle kõige juures on see, et need Pargi regid ei oska ise mängidagi ju.

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #280
                      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                      Pargi kohta ei oska öelda, aga Tartu Olympicus käis pidev kelkimine, et kes ikka iga nädal kohal on jne. Ku nii head mängijad oleks siis grindiks kodus pappi kokku, mitte ei rüüpaks õlut fishide keskel.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #281
                        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                        Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                        Pargi kohta ei oska öelda, aga Tartu Olympicus käis pidev kelkimine, et kes ikka iga nädal kohal on jne. Ku nii head mängijad oleks siis grindiks kodus pappi kokku, mitte ei rüüpaks õlut fishide keskel.
                        Pappi nad teenivad vabalt(eeldatavasti) seal(Pargis) bumhuntides, see ka skill sessuhtes.

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #282
                          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                          Jah, minu viga, eeldan, et räägid kurikuulsast Pargi cashgamest. Minu näide oli Olympicu 10€ Freezeout turniirist.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #283
                            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                            Jah, minu viga, eeldan, et räägid kurikuulsast Pargi cashgamest. Minu näide oli Olympicu 10€ Freezeout turniirist.
                            Aa jah, my bad. 10€ donkamendil väga palju raha kokku ei aja jep.

                            Comment

                            • Pokutaja
                              Julm Donk
                              • Feb 2012
                              • 84

                              #284
                              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                              Ise olen nüüd ka mõned korrad donkamente käinud mängimas Pargis ja otseselt midagi halba rääkida ei saaks. Lauad olnud enamvähem viisakad ja pole keegi minu/teiste kohta midagi solvavat kobisenud (regularid pigem omavahel lõõpinud). Pauside ajal vahel suitsuruumis kuulnud toredat juttu, et: "Mulle pokker meeldib, ei pea mõtlema eriti". Teen oma sisemise muige ära ja mängin edasi. Vb lihtsalt pole "õigetesse" laudadesse sattunud. Samas ise ka tavaliselt üsna madalat profiili hoidnud, kui hullult jutustada tahan pokkeri mängimise ajal, siis teen pigem sõpradega väikese õlle+donkamenti.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #285
                                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                                Ega praegu ongi korralik seal, viisakad inimesed jne. Diilerid ka koolitatud ja kutsuvad korrale, varem oli hullem ja muidugi oleneb seltskonnast kes lauas. Eks regulare siin foorumis ka, teavad paremini rääkida.

                                E: Parim kild oli see, et olin kerge nädalakese pidu pand ja pühap läksime mingisele turniirile, siis vaheajal tuldi õpetama, et kui sul hea kaart on käes siis ära oma käsi värista - aga mul suht stabiilselt oligi pohmaka värin sees:)

                                Comment

                                Working...