Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]
Siiani ei ole täheldanud tglt, et OO ft-d oleks nitised :)
Riidi ei olnud, et lag oleks vastane seega fold.
Aga mis teha AQ-ga? :P
Siiani ei ole täheldanud tglt, et OO ft-d oleks nitised :)
Riidi ei olnud, et lag oleks vastane seega fold.
Aga mis teha AQ-ga? :P
Samas oleks vast veidi ebaviisakas ka vastamata jätta kui mõni õllene fish üritab korduvalt juttu teha lauas...ilmselt ka edaspidi mängin lives veidi rohkem kui viimasel ajal kuna tase neil regular turniiridel on ikkagi madalam kui ükskõik millistel 1$ rebuy turniiridel netis.
Comment