Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #256
    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Siiani ei ole täheldanud tglt, et OO ft-d oleks nitised :)
    Riidi ei olnud, et lag oleks vastane seega fold.
    Aga mis teha AQ-ga? :P

    Comment

    • Ingvar78
      Jube Noob
      • Apr 2010
      • 117

      #257
      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

      kas mõtled AQs või AQo?

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #258
        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

        offi...

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #259
          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

          tegin vist täna isikliku rekordi, ca 15 turnat sai lahti võetud ja ainult live eventsil sain tokeni next stepile kus obv hävin ag ülejäänud no moneys ja out ca 3 h ...... naiss....kõik drawd vastastele, flipid ka, tundsin, et downswing istub sügaval sees ja seetõttu olid enamus vist odavad kuni 5$. Ei taha tulla enam. Kui mul AK siis pre ai kaotan aq-le ja vastupidi on loomulikult 100%...........
          parim lahendus on vist mängida kuni 2$ turnasid või veel parem, break pikemat aega. Ei leia enam motti nii.
          kaartidel pole mälu? No midagi need raisad ikka mäletavad vist.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #260
            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

            Algselt postitas Ingvar78 Vaata postitust
            kas mõtled AQs või AQo?

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #261
              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

              Kuidas läheb? Vaikseks jäänud.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #262
                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                käib lives kalasid sõimamas/hurjutamas.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #263
                  Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  käib lives kalasid sõimamas/hurjutamas.
                  Just like old times ...

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #264
                    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Just like old times ...
                    tahtsin täpselt sama kirjutada...

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #265
                      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                      lol

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #266
                        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        käib lives kalasid sõimamas/hurjutamas.
                        Olen paar korda livesse peale tööd sattunud küll jah aga kust kohast sa selle sõimamise jutu välja võtsid ei tea, pole sind lauas näinud. Ma enamasti olen seal klapid peas istunud ja pole eriti midagi rääkinudki Samas oleks vast veidi ebaviisakas ka vastamata jätta kui mõni õllene fish üritab korduvalt juttu teha lauas...ilmselt ka edaspidi mängin lives veidi rohkem kui viimasel ajal kuna tase neil regular turniiridel on ikkagi madalam kui ükskõik millistel 1$ rebuy turniiridel netis.

                        Sinust on samas kena, et hoiad vestlust siin teemas üleval muidu sureks vist päris välja.

                        Pole aega eriti mängida olnud ka netis, neti mtt sess võtab ikka kõvasti rohkem aega kui lives :P
                        Midagi rõõmustavat kuskil pole juhtunud (mincashid ja napikalt enne suuremaid rahasid, täna näiteks 3k 6max trios 9 koht)
                        aga rolli pole ka hävitanud just...kokkuvõte tuleb kuu lõpus nagu lubatud sai.
                        Last edited by Keiss; 28.01.13, 00:19.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #267
                          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                          Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #268
                            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.
                            +2 miljonit

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #269
                              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                              Unibeti-Keiss ja Paks-Sergei Classicus vol2. Priceless.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #270
                                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                                cliffs?

                                Comment

                                Working...