Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #316
    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    imo sa oledki üks random fish.
    Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
    Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sergeiga rääkisite ladusas eesti keeles.
    Hmm, kas Sergei tõesti rääkis eesti keelt? Võib olla tõesti rääkis ta eesti keelt hmm...pole teda enam kuskil aastaid näinud.
    Kahjuks pole ma aga kunagi tema mängu imetleja olnud paaril lihtsal põhjusel:
    kui temaga käes olin ja foldisin siis tuli tema poolt pea alati chicken, chicken, chicken, ka-kaaak-kaa-kaak,
    lisaks kestsid turniirid tema jaoks tihti 15 minutit kuniks ta oma stacki ära bluffis.
    Kahtlen, et ma teda nende asjade eest kiitsin :D Samas ma viha ka ei pea tema kaagutamiste eest, eks ta üritas mängijaid tilti ajada :P Enamus läksid ka selle õnge.
    Veini jõin ma tol ajal 2x aastas max. Olin siis ikka õllesõber rohkem:) Võimalik, et nägid mind siis just sel korral. Muide mitme endise Classicu fishiga saan tänasel päeval väga hästi läbi. Räägin nendega tihti Olympsis turnade vaheaegadel skillisaalis ja automaatide juures kus nad oma raha uputavad. Nii, et kõik on täitsa oki-toki ses mõttes


    Algselt postitas Tuul Vaata postitust
    Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
    Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.
    Raske on kommenteerida sellist kontekstist välja rebitud lauset. Ilmselt ma siiski ei tulnud lauda nii, et oleks kõigile valju häälega teatanud, et "lüpsan teid kõiki ja olen maailma parim mängija vms"
    Ei mäleta kahjuks sind Classicu cashist üldse. Turniire küll vist mängisime koos ja oleme Olympsis ju ka jõudnud koos päris kaugele ja lõpus rahalisi diile teinud vist paar korda isegi. Hindan sinu mängu piisavalt kõrgelt. Kahju, et sa minust teisel arvamusel oled. Jutule on sinuga muidugi raske saada sest nende tundide pikkuste lauas viibimiste ajast meenub mulle vaid "hea mäng" lause. Oleme ka peale turniiri kätt surunud. Vaiksemat meest on raske leida kui siis ehk Härra Veerpalu.
    Ei meenu, et oleksid mulle kuskil lives "peale minu järjekordset ebaviisakust vms" midagi öelnud. Kui hakkan jälle "sõimama" siis ütle vastu midagi palun. Üldse on naljakas neid netivendasid lives näha. Eriti Parkis kus kohalikud šaakalid (nimesid ei nimetaks) mölamaffia käima panevad ja vaikseid netipoisse aasivad. Need aga nina maas nohistavad ja isegi enda kaitseks poolt lausetki ei ütle. Mul on neist tihti päris kahju kohe, hinges elan ikka kaasa neile.

    Need Classicu jutud on ajast ja arust üldse. On täiesti võimalik, et sai seal mõni kord isegi liiale mindud eks kõigil juhtub aga mingit sõimamist pole ka kunagi olnud. See pole minu loomuses lihtsalt aga sitasti sai vast küll öeldud, ilmselt oli ka põhjuseid. See aga oli ammu-ammu kui tegin pokkeris alles esimesi samme ning olin ka muidu noorem ja rohelisem.

    Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Ja mis nüüd on poisist saanud? Grindib micro MTTsi :)
    Ära minu pärast muretse. Millega ise tegeled? Mina olen tänasel päeval töötav pereisa, kes mängib hobi korras pokkerit. Mul on stabiilne sissetulek ja haigekassa.
    Cashi enam ei viitsi, mäng peab ikka meelt ka lahutama, läbikäidud etapp. Uue pokkeri formaadiga vähese ajaressursi korral ei ole kerge kohaneda ja kiirelt läbi lüüa.

    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    võta järjekorda, Keiss mu iidol aastast 2k2 :)
    armastan teid ka sõbrad :)
    Last edited by Keiss; 30.01.13, 21:48.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #317
      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

      Kusjuures mulle on ka märkus tehtud, et mul mindsetiga probleeme, et mis jutustad fishiga lauas ja õpetad v laidad maha jne. Selline ***** saatja ma ei ole....aga...ma olen hobimängija ja mind tõesti ei koti kui lauas on mōni pro ja ootab, et millal ta nyyd skalbi võtab. Kui mängin kuus yhe turniiri, siis jutustangi fishidega ja kui vajalik siis ka aitan v laidan, sest ma ei hakka käsi kokku hõòruma, et väga hea, et fishe veel on, et kui kuu aja pärast tulen, siis äkki KK peab. Elan ennast välja, lahutan meelt. Et need kes prod on, siis saage aru. Inimesed istuvad erinevatel põhjustel seal laua taga.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #318
        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

        Kõik õige, Keiss. Mul oli see seik lihtsalt sellepärast erksalt meeles, et olin ise selleks ajaks üle 2 miljoni käe mänginud :D. Ja selles pole kahtustki, et sa classicu cashis tollel hetkel lauas üks parimaid olid. Raske oli mitte olla.

        Olümpicust diil (OOPS?) oli mulle kõvasti +EV, sest kui mu mälu mind ei peta oli mul sellel hetkel väikseim stack ja sinul suurim.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #319
          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
          Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.
          Ou gaad. you miss the point dude.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #320
            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
            Kusjuures mulle on ka märkus tehtud, et mul mindsetiga probleeme, et mis jutustad fishiga lauas ja õpetad v laidad maha jne. Selline ***** saatja ma ei ole....aga...ma olen hobimängija ja mind tõesti ei koti kui lauas on mōni pro ja ootab, et millal ta nyyd skalbi võtab. Kui mängin kuus yhe turniiri, siis jutustangi fishidega ja kui vajalik siis ka aitan v laidan, sest ma ei hakka käsi kokku hõòruma, et väga hea, et fishe veel on, et kui kuu aja pärast tulen, siis äkki KK peab. Elan ennast välja, lahutan meelt. Et need kes prod on, siis saage aru. Inimesed istuvad erinevatel põhjustel seal laua taga.
            nõustun, aga sa jätad ühe väikse asja märkamata. jutt läks 3-4 aasta taguse aja peale, kus OP oli veel fulltime pro mitte hobimängija ning sinu ja tema õpetamismaneerid erinevad teineteisest väga kardinaalselt.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #321
              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              printeriks sünnitakse
              ja tindi pead välja teenima?

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #322
                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                Mis bankroll 6nda kuu lõpus siis jäi? Kes võitis?

                Comment

                Working...