Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]
Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.
Hmm, kas Sergei tõesti rääkis eesti keelt? Võib olla tõesti rääkis ta eesti keelt hmm...pole teda enam kuskil aastaid näinud.
Kahjuks pole ma aga kunagi tema mängu imetleja olnud paaril lihtsal põhjusel:
kui temaga käes olin ja foldisin siis tuli tema poolt pea alati chicken, chicken, chicken, ka-kaaak-kaa-kaak,
lisaks kestsid turniirid tema jaoks tihti 15 minutit kuniks ta oma stacki ära bluffis.
Kahtlen, et ma teda nende asjade eest kiitsin :D Samas ma viha ka ei pea tema kaagutamiste eest, eks ta üritas mängijaid tilti ajada :P Enamus läksid ka selle õnge.
Veini jõin ma tol ajal 2x aastas max. Olin siis ikka õllesõber rohkem:) Võimalik, et nägid mind siis just sel korral. Muide mitme endise Classicu fishiga saan tänasel päeval väga hästi läbi. Räägin nendega tihti Olympsis turnade vaheaegadel skillisaalis ja automaatide juures kus nad oma raha uputavad. Nii, et kõik on täitsa oki-toki ses mõttes
Raske on kommenteerida sellist kontekstist välja rebitud lauset. Ilmselt ma siiski ei tulnud lauda nii, et oleks kõigile valju häälega teatanud, et "lüpsan teid kõiki ja olen maailma parim mängija vms"
Ei mäleta kahjuks sind Classicu cashist üldse. Turniire küll vist mängisime koos ja oleme Olympsis ju ka jõudnud koos päris kaugele ja lõpus rahalisi diile teinud vist paar korda isegi. Hindan sinu mängu piisavalt kõrgelt. Kahju, et sa minust teisel arvamusel oled. Jutule on sinuga muidugi raske saada sest nende tundide pikkuste lauas viibimiste ajast meenub mulle vaid "hea mäng" lause. Oleme ka peale turniiri kätt surunud. Vaiksemat meest on raske leida kui siis ehk Härra Veerpalu.
Ei meenu, et oleksid mulle kuskil lives "peale minu järjekordset ebaviisakust vms" midagi öelnud. Kui hakkan jälle "sõimama" siis ütle vastu midagi palun. Üldse on naljakas neid netivendasid lives näha. Eriti Parkis kus kohalikud šaakalid (nimesid ei nimetaks) mölamaffia käima panevad ja vaikseid netipoisse aasivad. Need aga nina maas nohistavad ja isegi enda kaitseks poolt lausetki ei ütle. Mul on neist tihti päris kahju kohe, hinges elan ikka kaasa neile.
Need Classicu jutud on ajast ja arust üldse. On täiesti võimalik, et sai seal mõni kord isegi liiale mindud eks kõigil juhtub aga mingit sõimamist pole ka kunagi olnud. See pole minu loomuses lihtsalt aga sitasti sai vast küll öeldud, ilmselt oli ka põhjuseid. See aga oli ammu-ammu kui tegin pokkeris alles esimesi samme ning olin ka muidu noorem ja rohelisem.
Ära minu pärast muretse. Millega ise tegeled? Mina olen tänasel päeval töötav pereisa, kes mängib hobi korras pokkerit. Mul on stabiilne sissetulek ja haigekassa.
Cashi enam ei viitsi, mäng peab ikka meelt ka lahutama, läbikäidud etapp. Uue pokkeri formaadiga vähese ajaressursi korral ei ole kerge kohaneda ja kiirelt läbi lüüa.
armastan teid ka sõbrad :)
Algselt postitas udikaz
Vaata postitust
Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Kahjuks pole ma aga kunagi tema mängu imetleja olnud paaril lihtsal põhjusel:
kui temaga käes olin ja foldisin siis tuli tema poolt pea alati chicken, chicken, chicken, ka-kaaak-kaa-kaak,
lisaks kestsid turniirid tema jaoks tihti 15 minutit kuniks ta oma stacki ära bluffis.
Kahtlen, et ma teda nende asjade eest kiitsin :D Samas ma viha ka ei pea tema kaagutamiste eest, eks ta üritas mängijaid tilti ajada :P Enamus läksid ka selle õnge.
Veini jõin ma tol ajal 2x aastas max. Olin siis ikka õllesõber rohkem:) Võimalik, et nägid mind siis just sel korral. Muide mitme endise Classicu fishiga saan tänasel päeval väga hästi läbi. Räägin nendega tihti Olympsis turnade vaheaegadel skillisaalis ja automaatide juures kus nad oma raha uputavad. Nii, et kõik on täitsa oki-toki ses mõttes

Algselt postitas Tuul
Vaata postitust

Ei mäleta kahjuks sind Classicu cashist üldse. Turniire küll vist mängisime koos ja oleme Olympsis ju ka jõudnud koos päris kaugele ja lõpus rahalisi diile teinud vist paar korda isegi. Hindan sinu mängu piisavalt kõrgelt. Kahju, et sa minust teisel arvamusel oled. Jutule on sinuga muidugi raske saada sest nende tundide pikkuste lauas viibimiste ajast meenub mulle vaid "hea mäng" lause. Oleme ka peale turniiri kätt surunud. Vaiksemat meest on raske leida kui siis ehk Härra Veerpalu.
Ei meenu, et oleksid mulle kuskil lives "peale minu järjekordset ebaviisakust vms" midagi öelnud. Kui hakkan jälle "sõimama" siis ütle vastu midagi palun. Üldse on naljakas neid netivendasid lives näha. Eriti Parkis kus kohalikud šaakalid (nimesid ei nimetaks) mölamaffia käima panevad ja vaikseid netipoisse aasivad. Need aga nina maas nohistavad ja isegi enda kaitseks poolt lausetki ei ütle. Mul on neist tihti päris kahju kohe, hinges elan ikka kaasa neile.
Need Classicu jutud on ajast ja arust üldse. On täiesti võimalik, et sai seal mõni kord isegi liiale mindud eks kõigil juhtub aga mingit sõimamist pole ka kunagi olnud. See pole minu loomuses lihtsalt aga sitasti sai vast küll öeldud, ilmselt oli ka põhjuseid. See aga oli ammu-ammu kui tegin pokkeris alles esimesi samme ning olin ka muidu noorem ja rohelisem.
Algselt postitas lissavassa
Vaata postitust
Cashi enam ei viitsi, mäng peab ikka meelt ka lahutama, läbikäidud etapp. Uue pokkeri formaadiga vähese ajaressursi korral ei ole kerge kohaneda ja kiirelt läbi lüüa.
Algselt postitas LuuK
Vaata postitust
Comment