Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #226
    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

    Sa partysse pole vaadanud? Ei tea mis seis seal küll varem oli aga nüüd peale seda kui bwin ja party kokku pandi, viskasin ka sinna pilgu peale ja seal on 1-10 daalaseid turnasi ( regular FO, rebuy, turbo jne) päris tihti. Field ei ole ka nii suur kui starsis ja tundus ikka väga soft esimese päeva järgi.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #227
      Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

      OO soft ja üldse see sait ei ole mullegi väga meele järgi. nüüd pühade ajal tõmbasin uuesti peale ja tegin veiniuimas mõned mtt-d. BE lasen kuna palju ft bubble kohti aga no WTF mis tase...??? ma pole sellist porri ammu näinud....

      Comment

      • mait47
        Jube Noob
        • Jul 2011
        • 192

        #228
        Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

        Kuna mängin praegu samamoodi madala sisseostuga MTT-sid mõtlesin isegi party peale, aga peale 2+2 teema lugemist kus inimested ulmeprobleemidega välja tulid ei tundu see eriti hea variant. (teed rebuy - läheb raha aga chipe ei saa, cashid aga raha kontole juurde ei tule jne)

        Iseenesest ega OOs väga palju parem pole kui näiteks liigutatakse uude lauda ja laud freezib senikauaks kuni ise midagi ette võtad. Tase on tõesti soft aga kardan et varem või hiljem tuleb mõnest sellisest üllatusest lihtsalt tilt ja insta cashout. Ei ole mõtet starsiga ära harjuda ma ütlen.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #229
          Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

          Ma isegi mõtlesin Party peale kui lugesin PN-i saitide kirjeldust. See aga eeldaks, et pean hakkama jamama MB ja DNS-ga milleks mul eriti tuju ja aega pole kui aus olla.
          Loodan, et Unibet teeb litsentsi ära lõpuks, mingid jutud käisid kuskil. Seal läks mul ikka hästi. Triobeti niipea ei tahaks jalga tõsta, eurosite ka veel ehk siis turniirid on ikka kallimad kui dollarisaidil :D

          Kuna ma riske hajutan korralikult siis miks mitte proovida seal Partys, ei kavatsekski sinna mingeid ulme deposid hakata tegema ja võidetud rahasse suhtun veidi teisiti...

          Igatahes tegin paffi ka konto ja homme obv läheb paugutamiseks. Starsis ja pafis 100€ peal ja need on ka dollarisaidid ehk 130$ rollid seal. Hakkan seal mingeid 5$ obv laskma, eks vaatame kuidas läheb. Põhikodu hetkel veel OO-s kuna mängijate tase on nõrk, support vastab sekunditega eesti keeles ja harjunud mängudega. Kõik uus vajab aga kohanemist.

          Täna oli päris tihe tööpäev ja mõtlesin veel pokerdada ka aga...viimasel hetkel loobusin. Ei tundnud end kuigi hästi, homme tööle ka veel vaja minna:P
          Puhanud pea annab paremaid tulemusi.
          Chill!

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #230
            Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

            Päris hull tööpäev oli tööl aga eks hunti kisub ikka metsa poole ja tõmbasin sellised lauad lahti:
            Pafis polnud midagi võtta hilisõhtul.

            OO-s:
            3k F 5$ 99 vs AA 379/820
            15k R/A 11$ JJ vs AJ 440/731
            1k PLH 3$ 72/173 KQ vs AK Kxx flopis
            10k R/A 5$ 153/921
            1,75k F 5$ 34/435 12$
            1,5k R/A 0.50$ JJ vs QTo bvb 223/702
            2k T R/A 2$ 113/361
            2k F 11$ 3/255 288$, üsna närvesööv turniir. FT-sse sain 45bb stackiga ja 2. kohal. Paraku kestis ft terve igavik. Freezeout turniiridel on ikka hoopis teine mäng. Tüübid raise-foldivad ft-s veel 10bb sackiga, limp-call/foldivad samuti jne jne. Kõrvalt vaadates ajas öökima...Päris kohutav oli, et 2 suurimat tohmanit keda näinud viimasel ajal said aga top twosse. See tegi meele mõruks. Vähemalt see 3 koht päästis mu päeva. Ainuke mis deepi läks. Hea meel oli ft eelne mäng kus sai paar kena bluffi tehtud+agro mängu ja siis enam ei usutud ja stäkk üles ilusti.

            Starsis:
            3k F 1k cap 5$ 367
            7,5k 2R1A 5$ A6 vs 77 bvb
            4k F 2.75$ maja vs maja!
            8k F 9$ 434/1349 A9s vs AQ vs QJ pre ai shordina
            4k F 2.75$ 1044/2244 KJ vs KT KTx flopis

            Starsi roll 83E. Mäng võrreldes OO-ga tundus nagu öö ja päev...muidugi kenad coolerid olid ka minu kahjuks aga siiski. Vähe limpimist, palju agrotamist, ei meeldi

            BR kokku 1120€ Lõpuks nelja kohaline :) ROI on ka jälle täpselt 150 nagu lootsingi kui jätan ära igasugused sitikad-satikad + speedi ja plo...nüüd vaatame kuidas edasi läheb. Kardan Starsi mänge veits, pafi omasid pigem mitte. See kuu olen mänginud hetkeseisuga vaid 79 turniiri.
            Last edited by Keiss; 30.12.12, 04:00.

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #231
              Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

              Wp

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #232
                Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                starsi turnad ikka kõvemad kui olympic-triobeti turkad? isegi micro-low levelis? Huvitav küll miks ikka nii?

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #233
                  Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                  Täna:

                  OO

                  4k r 3$
                  500 turbo r 0.50$
                  6k r 7$
                  500 deep 2$
                  1k r 0.50$
                  500 t r 0.50$
                  15k r 11$
                  500f 1$
                  2k f 5$
                  5k f 11$
                  Live EV 22€ token

                  Stars:

                  2k f 1k cap 5$

                  PAF:

                  400 f 2$
                  1,6k f 11$

                  Seda kõike 19.05-20.20 regamisega.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #234
                    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                    Tänane päev läks suht aia taha, oo-s 1 mincash, teisest jäin napilt ilma.
                    Starsis 13/850...bvb ax vs ax ja out ... 37$...peaaegu oleks mu starsi debüüt olnud üliedukas.

                    siiski on stars megaraske, kui oo-s ma tihti domineerin laua üle siis starsis olen nagu õrrel istuv linnuke, kes peab heale jooksule lootma. Vbl vajan kohanemise aega. Polnud ka oo-s algus kerge.

                    roll 1088
                    Last edited by Keiss; 30.12.12, 22:52.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #235
                      Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                      starsi ja trio/OO tase ei ole absoluutselt võtteldav, isegi low stakes mtt-del. ei ole mõtet isegi rääkida, "aga starsis on ka donke palju" jms. keskmine tase on tugevam mtt-del, kus sa ei saa tabel selecti ise teha.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #236
                        Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                        Täna:

                        OO

                        3k r 3$
                        1k r 1$
                        200k sat 5$
                        4k r 3$
                        1,75k f 11$
                        3k r 7$
                        500 r 0.50$
                        1k r gear 0.50$
                        1,5k r turbo 2$
                        Live Ev 3€

                        Stars:

                        3k f 1k cap 5$
                        2k f 1k cap 8max 4$
                        2k r 500 cap 2$
                        2k f 1k cap 5$
                        3k f 500 cap 9$
                        5k 2r1a 5$


                        Paf (spade)

                        4k r 5$
                        4k r 11$
                        1k r 2$

                        seda kõike 2h jooksul
                        Last edited by Keiss; 02.01.13, 17:24.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #237
                          Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]



                          Kuidas kommenteerite?
                          Kuidas oleksite mänginud?

                          Kuidas pafi ja oo käsi lihtsalt ja kiirelt üles panna. Mul mingeid abiprogesid pole.
                          Starsis on küll kerge ja mõnus :)))))
                          Last edited by Keiss; 02.01.13, 16:25.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #238
                            Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                            PRE-FLOP
                            Sjokolate folds, _Keiss_ calls 80, Ukunor folds, Rise29 folds, Sissel2009 folds, Texasfiju folds, diggerx74 folds, prabuddha folds, fede222222 calls 80, klinke200 raises to 160, _Keiss_ calls 160, fede222222 calls 160.

                            FLOP [board cards: 4S,5C,8C]
                            fede222222 checks, klinke200 bets 240, _Keiss_ calls 240, fede222222 calls 240.

                            TURN [board cards: 4S,5C,8C,AC]
                            fede222222 bets 80, klinke200 raises to 3,075 and is all-in, _Keiss_ calls 2,470 and is all-in, fede222222 calls 700 and is all-in.

                            RIVER [board cards: 4S,5C,8C,AC,JS]


                            SHOWDOWN
                            klinke200 shows [ QS,JC ]
                            _Keiss_ shows [ 5H,4H ]
                            fede222222 shows [ QC,5D ]
                            _Keiss_ wins 3,300, _Keiss_ wins 3,540.


                            Tüüpiline mäng pafis...


                            Mis mul starsis iseenesest meeldib on see, et suuri pref all-ine callitakse suht marginaalsete kätega, 25bb ATo turniiri keskfaasis jms

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #239
                              Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                              Kuidas kommenteerite?
                              Kuidas oleksite mänginud?

                              Kuidas pafi ja oo käsi lihtsalt ja kiirelt üles panna. Mul mingeid abiprogesid pole.
                              Starsis on küll kerge ja mõnus :)))))
                              tunrni shove on huvitav

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #240
                                Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                                turni shove on standart minu jaoks kuna vastane donkbetis ja üks jõlkus niisama kaasas seega vastane nõrk ja mul oute palju.

                                Tänane turniiride kogus nii lühikese aja jooksul oli minu jaoks esmakordne. Samas ei ütleks, et oleks liiga kiire olnud. Võibolla 100% keskendumist ei olnud iga turniiri juures kuid eriti kaua ei pidanud nii mängima. Väga-väga kiirelt kukkusid lauad üksteise kõrvalt ära. Nii kohutavat runi, coolerite karja ja bad biite selle projekti raames ei ole olnudki. Parimaks jäi 1 rahakoht starsis, 40/683! Mitte kuskil ei saanud kordagi korralikku suurt stacki. Starsi turniiril kus rahadesse jõudsin taheti minu vastu 2x minna preflop all-ini 22-ga. No mida helli...ja muidugi sellest ka piisas showdownil...starsis ikka päris haiged agropäkapikud...lõppu veel kena 3 outer nagu enamus turniiride juures kus täna minu AK vms solid hand mingi j8...89s jne jne vastu kuidagi ei saanud. Ebareaalne jooks lihtsalt.

                                19-st turniirist 1 mincash, ei mahu pähe minu jaoks sellised tulemused.....öäkkk...keskmisest pakuks 3-4x vähem. Huvitav millal mul 3-4k turnadel joppama hakkab? Täna jälle panen sellisel turnal turnil top setiga nuppe, overbetin, vastas mastiostuga fish mõtleb pikalt kas gamblida ja olemas...top 10 stack jäi tulemata.
                                Stars ajab suht tilti ikka endiselt, hea jooksuga on seal võimalik tegusid teha küll sest imekäed callivad pre nuppe ikka, paraku ise ei tõmba aga teised tõmbavad, sellisel päeval on pokkerit lihtsalt vastik mängida.

                                ok, aitab halast, next time better...

                                BR 983€, üle saja eurone kukkumine. Sellise turniiride kogusega peaks iga päev jõudma ft-sse või ligi pooltel kordadel rahadesse, hmm... raske...

                                Comment

                                Working...