Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #301
    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Whatever.
    Mul ei ole mingeid huvisid enam selles vestluses osaleda.

    Comment

    • MrRiver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 735

      #302
      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

      Jätke rahule, inimesele ei meeldi rohkem raha võita lihtsalt.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #303
        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
        Cool story aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
        Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?



        Noh sa võid veel +20 miljonit ka vsiu postile lisada aga mäletan päris hästi kuidas sa mind ka "sõimasid" kui ma veel esimesi samme Pargis tegin. Aga ma ei käi fooorumis vingumas selle pärast. Mis on lives juhtunud see on ja kõik. Sa ju pidasid ka mind random fishiks kelle peal hea end välja elada nagunii hiljem enam kunagi ei kohtu. Ilmselt ma ei olnud ainus. Laud muide muigas ka
        4 aasta tagust aega ei mäleta, aga 3 aasta tagune on väga selgelt meeles. interesting. Kas ma riivasin kuidagi su tundeid? Ise küll ei mäleta antud situatsiooni, aga olen suht kindel, et laud muigas pigem sinu kui minu üle. imo sa oledki üks random fish.no offence, aga su fafafa jutt ei avalda eriti muljet.

        E: vsiul on õigus, aga kui ei taha kuulada võtta siis ei taha. over ja out.
        Last edited by udikaz; 30.01.13, 04:31.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #304
          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

          Keiss sa oled mu iidol

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #305
            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Keiss sa oled mu iidol
            +1

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #306
              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              Cool story aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
              Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?
              Sa ei suuda mulle Keiss pettumust valmistada. Pole lihtsalt milleski pettuda.

              Mina ka tol ajal ei teadnud kellega tegemist. Minu jaoks olid suvaline lammas. Seda, et sa Keiss oled, sain teada kunagi hiljem Olympsis, EMVl vist. Näitasin sõbrale, et näe see on see lammas, kes Classicus laia lehte mängis alati ja fishe sõimas. Suur oli üllatus, kui öeldi, et tegemist oli nö "professionaalse mängijaga". Mälu pole väga hea, aga lauas jäävad üldjoontes meelde head mängijad ja regular fishid, kes oma oskusi ülehindavad.

              Sergeiga rääkisite ladusas eesti keeles.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #307
                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Keiss sa oled mu iidol
                :D

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #308
                  Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                  printeriks sünnitakse

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #309
                    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                    Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
                    Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #310
                      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      printeriks sünnitakse

                      Comment

                      • lissavassa
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 149

                        #311
                        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                        Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                        Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
                        Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.
                        Ja mis nüüd on poisist saanud? Grindib micro MTTsi :)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #312
                          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                          Lol. Eesti on nii väike ikka. Shit you do, just finds a way back at you.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #313
                            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Keiss sa oled mu iidol
                            privador sa oled minu iidol

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #314
                              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              printeriks sünnitakse
                              On printerid ja on heiterid. Päris palju heitereid ITT

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #315
                                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Keiss sa oled mu iidol
                                võta järjekorda, Keiss mu iidol aastast 2k2 :)

                                Comment

                                Working...