Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #286
    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Siiani ühel turniiril käinud Parkis, mingi 35€? donkament oli. 3bettisin esimese 5 käe jooksul 4 korda. Lõpuks mingil pool Soome/Eesti vanamutikesel ei andnud rahu. "See ei ole pokker ju, raise, 3bet, 4bet, 5bet. Nii ei saa mängida ju." Edasi seletas midagi vene ja soome keeles minu kohta, aru ei saanud. Aga no Parki "regularide" tase oli ikka alla igasugust arvestust.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #287
      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

      Park regularide best move on IMO call, seda tehakse söögi alla ja peale sita drawiga 3rd pairiga jne jne....

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #288
        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

        Nagu see oleks üllatus, et lives fishid enamjaolt Pargis, lol.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #289
          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.
          Aa see turna, nojah mu KK calliti pimedalt 48ga pre maha mingi 40bb mitu korda järjest, tõmmati riverisse ja irvitati ka veel. Mul suht suva kuidas nad end tundsid. Võin kihla vedada, et kes irvitab mu üle peale sellist suckouti saab veel halva repliigi minu poolt, keegi ei sõimanud kedagi igatahes, ei tasu selliste juttu sul väga tõsiselt võtta. Ja usu mind nende mängustiil minu reaktsioonidest olenemata ei muutu grammivõrdki.

          Parem elada emotsioonid välja sel hetkel kui vaikselt nohistada, endasse seda sitta koguda ja igavesti mäletada ning foorumisse kribada. Nagu eestlasele omane. Mul on see turna ammu peast pühitud.

          Pargis on täitsa ok seltskond nüüd vist, vanamehi ka vähemaks jäänud. Aga need mündikate seltskonnad on ikka ...
          Last edited by Keiss; 29.01.13, 00:19.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #290
            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

            no kui paloveri või sinu tüüpi mängija vastu suckout teha siis võtab tahest tahtmata kkogu laua muigama tho..

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #291
              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              Aa see turna, nojah mu KK calliti pimedalt 48ga pre maha mingi 40bb mitu korda järjest, tõmmati riverisse ja irvitati ka veel. Mul suht suva kuidas nad end tundsid. Võin kihla vedada, et kes irvitab mu üle peale sellist suckouti saab veel halva repliigi minu poolt, keegi ei sõimanud kedagi igatahes, ei tasu selliste juttu sul väga tõsiselt võtta. Ja usu mind nende mängustiil minu reaktsioonidest olenemata ei muutu grammivõrdki.

              Parem elada emotsioonid välja sel hetkel kui vaikselt nohistada, endasse seda sitta koguda ja igavesti mäletada ning foorumisse kribada. Nagu eestlasele omane. Mul on see turna ammu peast pühitud.

              Pargis on täitsa ok seltskond nüüd vist, vanamehi ka vähemaks jäänud. Aga need mündikate seltskonnad on ikka ...
              1. Sa ju tahad, et nad calliks 48-ga su KK-d. Peaksid sisemiselt tantsima, fistpumpima ja õhusuudlusi saatma.
              2. Sulle peaks ikka korda minema, kuidas nad end tunnevad. Sa peaks tegema nende olemise mõnusaks, et nad ikka jätkaks mängimist ja 48-ga nuppude panemist.
              3. Halva repliigi asemel naerata ja tee rebuy või soovi edu.
              4. Sa ju ei tahagi, et nende mängustiil muutuks.
              5. Emotsioonid võib muidugi välja elada aga nagu mainitud peaks need rõõmsad olema (sest on veel dead money), mitte solvavad.

              Ei mäleta, mis raamatus see oli aga point, miks ei tohi kalasid sõimata(nende vigu välja tuua):
              1. Nad solvuvad ja lähevad ära/ei tule enam tagasi.
              2. Nad hakkavad selle tulemusel paremini mängima.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #292
                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                Viimane post on muidugi obv, aga pole midagi teha, kui inimene on oma peas Eesti Phil Hellmuth.

                Comment

                • tafka31
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 853

                  #293
                  Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                  Keegi peab ju ometi parim olema!

                  Comment

                  • GMeCh1ps
                    Räme Fish
                    • Jan 2013
                    • 16

                    #294
                    Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                    Ei taha spämmida, aga rooofl.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #295
                      Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Keiss käis Unibeti särgiga, jõi punast veini, oli über baller ja sõimas fishe
                      Paks-Sergei pidas ennast Iveyks ja sõimas fishe.

                      Koos lauda sattusid, siis kiideti üksteise skilli ja laideti teiste oma.

                      Manyuko on elulahe vana. Nalja saab igakord. Täielik vastand eelpool nimetatuile.
                      Cool story aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
                      Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      +2 miljonit
                      Noh sa võid veel +20 miljonit ka vsiu postile lisada aga mäletan päris hästi kuidas sa mind ka "sõimasid" kui ma veel esimesi samme Pargis tegin. Aga ma ei käi fooorumis vingumas selle pärast. Mis on lives juhtunud see on ja kõik. Sa ju pidasid ka mind random fishiks kelle peal hea end välja elada nagunii hiljem enam kunagi ei kohtu. Ilmselt ma ei olnud ainus. Laud muide muigas ka

                      Vsiul on muidugi ilus jutt aga kust sa selle aja ja energia leiad, et neid vanu ja kulunud kõigile teada tõdesid korrutada viitsid? Ma olen neid ise ka kuulnud paar korda vähemalt aga ma ei ela raamatu järgi. Mul on omad põhimõtted ja kui siin foorumis mõni arvab, et peaksin end muutma, et kellelegi rohkem meeldida siis seda ei juhtu
                      Lits mees kes kõigile meeldib. Minu eesmärk pokkeris ei olegi olla "nice guy".

                      Kellele ma ei meeldi sellel ei ole kohustust käia siin topicus spämmimas. Foorumis on obv palju kasutajaid kes mulle ei meeldi aga ma isegi ei mõtle neile veel vähem raiskan oma väärtuslikku aega käies kuskil kribamas, rohveldamas, irvitamas. Ma isegi ei loe enamus teemasid.
                      Last edited by Keiss; 29.01.13, 20:28.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #296
                        Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                        Vsiul on muidugi ilus jutt aga kust sa selle aja ja energia leiad, et neid vanu ja kulunud kõigile teada tõdesid korrutada viitsid?
                        ma ei käi kõigile korrutamas. ei meenugi, kellele veel sellist juttu rääkinud olen....vbolla svenzale paar aastat tagasi....
                        miks ma seda siin räägin sulle? minu idee ei ole sinu leake lappida. mind lihtsalt häiris, et sa paned reede õhtul meelt lahutama tulnud kalad ennast halvasti tundma. seda kahel põhjusel: lihtsalt oli inimlikult kahju ja teiseks - mulle meeldib nendega koos mängida ja ma ei tahaks, et nad solvuks või ebamugavalt tunneks end ning ei tahaks tagasi tulla.
                        see kui sa käituda oskad ei tee sinust "litsi".
                        ah jaa, igaks juhuks soovitan paar tooni maha võtta, sest mõnikord on nende seas mõni selline, kes nalja ei mõista ja võib füüsiliseks minna.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #297
                          Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          ah jaa, igaks juhuks soovitan paar tooni maha võtta, sest mõnikord on nende seas mõni selline, kes nalja ei mõista ja võib füüsiliseks minna.
                          Sa võid mulle alati pm-e saata või koha peal öelda aga ei...pead asja avalikult foorumis arutama.
                          Seega korrutad ju kõigile, kõik loevad.
                          Kui sina arvad, et fishidele naeratada ja nendega sõpra panna samal ajal lootes, et saab käe nende taskusse toppida ei tee mehest litsi siis see on sinu arvamus.
                          Mul on enda arvamused.

                          Mis seal ikka, läheb füüsiliseks siis läheb. Eks tuleb siis 110 valida...
                          Last edited by Keiss; 29.01.13, 20:18.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #298
                            Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                            fishi halba mängu või suckouti halvustavalt kommenteerida on küll suur leak imo. vsiuga nõustun täielikult ja mind isiklikult ajab kõvasti rohkem närvi enda halb/läbimõtlemata mäng/move. pigem toovad 48-tüüpi kätega suckoudid ja muud -ev liigutused muige näole, kuna see tuletab meelde, et surnud raha ja fishe jagub..

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #299
                              Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                              hämmastav suhtumine endiselt elukutseliselt pokkerimängijalt. Keegi juhib tähelepanu räigetele leakidele, siis lihtsalt ajad oma jonni edasi. Endaga nii rahul... Eriline douchebag.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #300
                                Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

                                sry, kui ma sind solvasin.
                                ma nägin sind esimest ja viimast korda 2012a jooksul ja sa kukkusid enne teist pausi välja, niiet polnud aega otse rääkida.
                                õigupoolest ei ootaks endiselt pro pokkerimängijalt sellist suhtumist aga sinu kaitsepositsioon on ka arusaadav.


                                Kui sina arvad, et fishidele naeratada ja nendega sõpra panna samal ajal lootes, et saab käe nende taskusse toppida ei tee mehest litsi siis see on sinu arvamus.
                                tule ütle mulle seda teinekord irl. saame seda asja arutada.

                                Mis seal ikka, läheb füüsiliseks siis läheb. Eks tuleb siis 110 valida...
                                ilma naljata on mõnikord mõni poiss otse soomest tulnud puhkama ja pisut napsisena ei hoita end tagasi.

                                Comment

                                Working...