Re: Keiss [micro-avg stakes MTT-d]
Siiani ühel turniiril käinud Parkis, mingi 35€? donkament oli. 3bettisin esimese 5 käe jooksul 4 korda. Lõpuks mingil pool Soome/Eesti vanamutikesel ei andnud rahu. "See ei ole pokker ju, raise, 3bet, 4bet, 5bet. Nii ei saa mängida ju." Edasi seletas midagi vene ja soome keeles minu kohta, aru ei saanud. Aga no Parki "regularide" tase oli ikka alla igasugust arvestust.
Siiani ühel turniiril käinud Parkis, mingi 35€? donkament oli. 3bettisin esimese 5 käe jooksul 4 korda. Lõpuks mingil pool Soome/Eesti vanamutikesel ei andnud rahu. "See ei ole pokker ju, raise, 3bet, 4bet, 5bet. Nii ei saa mängida ju." Edasi seletas midagi vene ja soome keeles minu kohta, aru ei saanud. Aga no Parki "regularide" tase oli ikka alla igasugust arvestust.
aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord. 

Comment