Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #1

    Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

    Tere jälle!

    Kuigi tegin oma taastuleku kohta ka blogi http://keisss.blogspot.com/
    siis siia teemasse hakkan tegema igapäevaste sesside raporteid ja ootan ka tagasisidet.

    Samuti panen väikse ennustusmängu käima. Ootaks siis vastust järgnevatele küsimustele:
    1. Kuidas ja kas projekt õnnestub?
    2. Mis on bankroll 1. ja 6. kuu lõpus?

    Parematele auhinnad. Millised pole veel täpselt teada aga mingid online`i turniiripiletid vahemikus 5-22$ oleneb kuidas läheb ja kui täpselt pakutakse.

    Chill!
    Last edited by Keiss; 05.01.13, 23:43.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Keiss is back

    Edu. Sinule loa mitte andmine oleks surmapatt :P

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: Keiss is back

      Tore positiivne uudis, arvasn juba et bustosse tõmmanud

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: Keiss is back

        Cash outimise keeld on 6 kuud
        Väga inetu küsimus minu poolt aga kust elamisraha tuleb-seina seest?Tahaks ka nii.
        Aga muidu edu!

        Comment

        • fanjeera
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 55

          #5
          Re: Keiss is back

          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
          Cash outimise keeld on 6 kuud
          Väga inetu küsimus minu poolt aga kust elamisraha tuleb-seina seest?Tahaks ka nii.
          Aga muidu edu!
          loe blogi posti

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #6
            Re: Keiss is back

            Tore ranka ja privale, et pokkeri mõttes busto olen olnud korduvalt tänu liigsetele cash outimistele mis ajendaski midagi muud välja mõtlema.
            Täna siis üle poole aasta teen sessi kui seda nii võib nimetada üldse. Ega vana mees ikka rattasõitu ei unusta :P
            Võtsin ette 2$ speedi, kus tegin ka rebuy ja out.
            Lisaks 1$ 500 gar f kus out.
            1€ reb live ticketil sain 22se ticketi kätte 3-ga.
            Alles veel 1,5k gar (5$) ja 2$ daily added value. Tänaseks aitab kah, homme tööpäev.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: Keiss is back

              pakun esimes ekuu Br-ks 400€ ja 6 kuu omaks 2769€

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #8
                Re: Keiss is back

                täpselt kuu aja pärast tehakse uus 50 eurine sissemakse, nii et pakun 50 euri. 6 kuu pärast sama. ka 50 euri.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #9
                  Re: Keiss is back

                  GL OP!
                  esimese kuu br 700 juuri ja kuuenda kuu oma 4000~ juuri.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: Keiss is back

                    esimene kuu 198€ ja 6 kuu 1456€

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: Keiss is back

                      Ei õnnestunud.
                      Peale 1-1.5 kuud quit ja kass seljas.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: Keiss is back

                        esimene kuu 567 000$ ja 6 kuud 236$

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: Keiss is back

                          teen kahjuks ka ennustuse-2 kuu pärast pead projekti uuesti alustama! Kas siis on motti jätkata on iseküsimus

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: Keiss is back

                            Väga huvitavad vastused. Valan õli tulle, et leek heledeamalt põleks ehk siis täna rahadesse ei jõudnud v.a üks 22€ ticket.
                            BR 37€. Mõtlen ka starsi kandmise peale juba, et odavate turniiride valik oleks suurem ja saaks rohkem multitablida aga vaatame veel.

                            Comment

                            • lenn17
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 163

                              #15
                              Re: Keiss is back

                              Esimene kuus +300 ja 6 kuud 4000 :P igatahes hoian väga pöialt. Sry nii pessimistliku posti pärast, aga krt tundub, et algul ei saa vedama.. aga hitt tuleb lõpuks:D

                              Comment

                              Working...