VIDEO: Sander «Codecci» Laprik sooritamas benji-hüpet Macau tornist
Avaldatud: 24. aprill 2013
Kategooria: Kõmu

VIDEO: Sander «Codecci» Laprik sooritamas benji-hüpet 223 meetri kõrguselt

Pokkeriprod foorumi kasutajad Codecci, Priidix ja qbj0hn on aprillist alates viibinud puhkusereisil Aasias. Tai Kuningriigi tolm on jalge alt pühitud ning nüüd veedab kolmik aega Macaus, kus lubati teha ka benji-hüpe maailma kõrgeimast hüppetornist. 

Codecci ja qbj0hn sõlmisid motivatsiooniks ka sõbraliku kihlveo – kumb neist hüppe tegemata jätab maksab teisele 1000 eurot. Eile broneeriti hüpped ära, mis toimusid täna kell 11.

Esimesena pidi hüppama qbj0hn. Kell 13.14 foorumisse jõudes ütles ta, et loobus hüppest. «Ei ole kordagi nii piinlik olnud. Seisin juba ääre peal ja lugesin numbreid ning konkreetselt pilt läks tasku ja pandi maha istuma. Pärast väikest kogumist lõin siiski araks ning loobusin hüppest,» kommenteeris qbjohn.

400d67201fec0622067a0cc683b41118Foto: Macau Tower. Allikas: Internet

Codecci hüppas järgmisena ning sõbra qbjohni kombel tema araks ei löönud. «Enda arvates tegin terve hüppe käed laiali nagu härg, aga tegelikkuses pärast poolt sekundit olid käed mu juba rindade peal,» kirjutas ta. «Silmad on kogu hüppe aeg lahti, aga vabalangust hästi ei mäletagi – liiga hull ikka. Kui benji-nöör tööle hakkas siis oli juba väga lahe,» kirjeldas Codecci hüppe ajal toimunud emotsioone.

Codecci õnnestunud hüpe ei tähenda veel, et qbj0hn oleks kihlveo kaotanud. Tal on võimalus kuni esimese maini uus hüpe sooritada.

Macau torn on 338 meetrit kõrge. Külastajatele avatud vaateplatvorm asub 223 meetri kõrgusel, kust tehakse ka benji-hüpe. Esimene hüpe maksab 316 dollarit ning järgnevad hüpped on odavamad.

Varasemalt on hüppe teinud ka Priit «ESTPatrick» Türner. Tema hüppest saab lähemalt lugeda SIIT.

Video€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal