Avaldatud: 13. aprill 2011
Kategooria: Uudised

VIDEO: Priit “ESTPatrick” Türner sooritamas benji-hüpet 233m kõrguselt

Olympic-Online Team Pro liige Priit «ESTPatrick» Türner, kes on tuntud ka kui väga hea pokkerimängija, maailmarändur ning elu verstapostide alistaja suutis taaskord nii ennast kui ka sõpru, tuttavaid ja fänne üllatada.

Märtsi viimastel päevadel suundus Olympic-Online «Asian Adventure» kampaania raames nelja liikmeline meeskond Filipiinidele esindama Olympic-Online tiimi 2700 dollari suuruse sisseostuga APT Manila turniirile. Meeskonda kuulusid Priit «ESTPatrick» Türner, Evely «fkV» Ventsli ning läbi satelliitide kvalifitseerunud «normaniter13» ning «UuedVeljed».

Kahjuks turniir Olympic-Online meeskonnal ebaõnnestus ja Priit koos  «normaniter13»-ga siirdus Macausse, kes tutvustas Priidule kohaliku eluolu sealhulgas ka maailama kõrgemait benji hüppetorni, mis on koguni 233 meetrit kõrge.

Priit ei lasknud juhusel mööduda ning otsustas elu esimese hüppe teha.
«Tulin Macausse, et näha oma silmaga maailma suurimat kasiinolinna ja kindlasti tulen siia veel tagasi», kommenteeris Priit. «Benjihüpe ei olnud mul algselt plaanis aga kuidas ma lasen siis võimalusel minna kui see tekib?», lisas seiklust otsiv pokkerimängija. «Ma ei ole mitte kunagi niipalju kartnud kui tookord enne hüpet aga nüüd on see tehtud ja see oli seda kindlasti väärt», selgitas Priit.

Kommenteeri artiklit€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal