Avaldatud: 15. juuli 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Pokkeriproff sai WSOP põhiturniiril neliku ja oli vastamisi all-in panusega. Aga ta otsustas foldida ...

Hiljuti käevõru võitnud Kyle Bowker tegi WSOP põhiturniiril uskumatuna tunduva foldi, kui loobus nelikust. Selle asemel, et maksta riveril kinni vastase all-in panus, otsustas mees hoopis käest loobuda.

KÄE KULG

Veebiajakirjale Card Player antud intervjuus selgub, et Bowker avas esimeselt positsioonilt (UTG) seitsmete paariga. Tema avangu maksid kinni kolm mängijat - temast järgnev, keskmisel positsioonil ja suurel panusel olev mängija.

Flop tuli K:spade: 9:spade: 7x. Bowker panustas 5000, temast järgmine mängija ja suur panus loobusid, aga kaasa tuli keskpositsioonil olev mängija. Turn'iks loositi taaskord seitse, mis andis Bowker'ile neliku.

Slowplay asemel otsustas mees jätkata agressiooniga, panustades 11 000, mille ka vastane kinni maksis. Riverisse loositi J:spade:, mis pani lauale masti võimaluse.

Bowker ei võtnud hoogu maha, vaid hoopis tegi panga ehk 40 000 mängumärgi suuruse panuse. «Arvasin, et vastasel on mast ja seepärast panustasin ka suurelt,» põhjendab Bowker oma mängu. Tema üllatuseks vastane ei callinud, vaid läks hoopis all-in viimase 98 000 mängumärgiga.

Vaatamata väga soodsatele pot-odds'idele ja ka sellele, et Bowker'il oli rohkem mängumärke ning call ei oleks läinud maksma talle turniirielu, otsustas mees pärast pikka mõtlemisaega loobuda käest.

ESIMESEL LOGIMISEL €10 POKKERISSE TÄIESTI TASUTA. AVA KONTO:

PROD-UNIBETI-NUPP

Soovid lisainfot? Siis klõpsa siin »

PÕHJENDUS

«Kuna talle meeldis enne floppi 3-bettida, siis tal ei saanud olla kuningate taskupaari ja tõenäoliselt oleks ta 3-bettinud ka soldatitega. Ja isegi, kui ta otsustas 3beti asemel soldatitega callida, siis pärast sellist agressiooni ta ei oleks jõudnud riverini.

Samuti on väga ebatõenäoline, et vastane riveril bluffib või läheb majast nõrgema käega all-in'i. Seega järele jäävad üheksad ja Q:spade:T:spade:. Üheksatega oleks ta võinud ehitada panka varem ja olin ka üsna kindel, et ta ei teinud oma kätt flopis ega turnis, siis seega kõige tõenäolisem käsi on Q:spade:T:spade: ehk mastirida. »

Bowker'il kulus otsusele jõudmisele tervelt seitse minutit ja ta enda sõnul olevat see olnud pikim aeg, mida ühele käele kunagi kulutanud. Loobudes näitas ka oma kätt. Vastane küll samaga ei vastanud, aga hiljem kinnitas, et tal siiski oli mastirida.

Bowker'i enda sõnul oli ta juba pärast foldi kindel, et vastasel oli mastrida, sest reeglina inimesed näitaksid nõrgemat kätt, kui suudavad panna foldima nii tugeva käe.$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal