Avaldatud: 18. september 2018
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Winamax’i WiPT satelliidid viiakse kohtuotsuse tõttu online’i

Prantsuse online pokkerioperaator Winamax teatas, et tulevase Winamax Poker Tour (WiPT) satelliidid toimuvad sajaprotsendiliselt Internetis. Operaatori paljud tasuta live satelliidid kuulutati kohtuotsusega ebaseaduslikuks.

Kohtuasja algatas Prantsusmaa erinevate kasiinode konsortsium, väites, et Winamax’il on litsentsid ainult online pokkeriturniiride pidamiseks. Lisaks toodi välja, et taoliste mängude pidamine on võrdväärne illegaalse hasartmängumaja pidamisega, ning sellega kaasnes finantsilise kahju tegemine kõnealustele operaatoritele.

“Vastame kõige põletavamale küsimusele, mida paljud teist on küsinud nädalaid: Winamax Poker Tour, nagu te seda teate, nagu see teile meeldis, oma suurte pidulike live’i lavadega ja sõbraliku kogunemisega fännidega üle terve Prantsusmaa, on ajalugu. Vähemalt praeguseks”, kirjutas Winamax selle nädala blogipostituses.

Operaatori sõnul olid nad kulutanud kuid panemaks kokku uut hooaega. Sealhulgas broneeriti toimumiskohti, hotelle, teenusepakkujaid. Sellegipoolest maikuus alguse saanud kohtuasi tõmbas plaanidele vee peale.

Winamaxi teisi live üritusi, kaasa arvatud Dublini festivali ja Marrakesh SISMIX’i kohtuotsus ei puudutanud.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal