Avaldatud: 6. aprill 2024

Osale tänaõhtusel freerollil ja võida Win TV Live või Bounty Hunter pileteid

Osale tänaõhtusel freerollil ja võida Win TV Live või Bounty Hunter pileteid

Coolbeti pokkeritoas toimub täna õhtul freebuy formaadis freeroll, mis pakub pokkerifännidele võimalust võita 250 euro väärtuses pokkeriturniiride pileteid täiesti tasuta.

Win TV Live Freebuy

Win TV Live Freebuy turniir algab kell 20:30 ja osalemine on täiesti tasuta. Turniirile hiline registreerumine on avatud esimesed kaheksa mängutaset, mis ajaliselt tähendab 48 minutit.

Kõik osalejad alustavad turniiri 1000 mängumärgiga, kuid mängumärke saab ebaõnnestumise korral juurde osta. Iga osaleja, kelle mängumärgid saavad otsa, saab võimaluse end kolme euro eest tagasi mängu osta, mis annab 2500 märki.

Tagasiostu periood kestab kümme mängutaset, mis ajaliselt tähendab 60 minutit ja perioodi lõpus on võimalik sooritada üks 3-eurone juurdeost, mis annab 5000 mängumärki.

Turniiri auhinnafondis on 250 euro eest pokkeriturniiride pileteid selliselt, et turniiri võitja saab 100-eurose Win TV Live pileti ja teine koht 50-eurose Bounty Hunter pileti. Kolmas kuni neljas koht saavad 25-eurose ja viies kuni üheksas koht 10-eurose Bounty Hunter pileti.

Win TV Live piletit saab kasutada järgnevatel igakuistel Win TV Live pokkeriturniiridel ja Bounty Hunter pileteid Coolbeti pokkeritoas samanimelistel turniiridel.

Kuidas osaleda tänaõhtusel freerollil?

Osalemiseks järgige lihtsaid allolevaid juhiseid.

  • 1. 👉 Minge Coolbeti veebilehele.
  • 2. 👉 Logige kontole või looge konto.
  • 3. 👉 Valige peamenüüst Pokker.
  • 4. 👉 Laadige alla pokkeriklient või avage pokkeriklient brauseris, vajutades nupul 'Mängi pokkerit brauseris'.
  • 5. 👉 Kirjutage turniiride menüüs otsingusse 'WIN TV'.
  • 6. 👉 Seejärel registreeruge 'Win TV Live Freebuy' freerollile.

Turniir on märgitud Coolbetis algusajaga 19:30, mitte 20:30, sest Coolbeti turniirid on kuvatud Kesk-Euroopa aja (CET) järgi, mis on Eesti ajast üks tund taga.

Ava Coolbeti pokker

Win TV Live

Win TV Live on pokkeriturniiride sari, mille raames toimub iga kuu üks live-etapp Chesterfieldi pokkeriklubis ja üks online-etapp seotud pokkeritoas. Loe rohkem, kuidas osaleda Win TV Live Chesterfield turniiril ja vaata ajakava meie Win TV lehelt.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.