Avaldatud: 10. märts 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Täna õhtul EMV pokkeris supersatelliidid, millel 10 x €50 ja 5 x €500 piletit garanteeritud

Täna õhtul EMV pokkeris supersatelliidid, millel 10 x €50 ja 5 x €500 piletit garanteeritud

Täna kell 19 ja 21 toimuvad Optibetis kaks supersatelliiti, millel vastavalt kümme 50-eurost ja viis 500-eurost piletit garanteeritud.

Tänased supersatelliidid Optibetis

Eesti meistrivõistlused (EMV) 2024 pokkeris kaks supersatelliiti toimuvad täna, 10. märtsi õhtul Optibeti pokkeritoas algusaegadega kell 19 ja kell 21.

Kell 19

Kella seitsmese satelliidi osalustasu on €5 ja sellele on garanteeritud kümme 50-eurost piletit, mida saab kasutada kaks tundi hiljem, kell 21 algaval põhiturniiri satelliidil.

Seitsmesel satelliidil on hiline registreerumine avatud esimesed 60 mänguminutit, lõppedes orienteeruvalt kell 20.05. Turniiri alustatakse 10 000 žetooniga ja mängitakse 5-euroste taasostude (rebuy) versioonis.

Taasostu periood lõppeb koos hilise registreerumisega ja selle lõpus saab teha ühe 5-eurose topelt-lisaostu (add-on), mis annab 20 000 žetooni. Tasemete panused selleks ajaks on tõusnud 600/1200 žetoonini.

Kell 21

Kell 21 algab 50-eurose osalustasuga supersatelliit, millele on garanteeritud kümme 500-eurost EMV pokkeris põhiturniiri piletit.

Turniiril puuduvad taas - ja lisaostud, aga võimalus on esimese 15 mängutaseme juures sooritada piiramatu arv uuesti-sisenemisi (re-entry).

Turniiri hiline registreerumine on samuti avatud 15 mängutaseme lõpuni, mis 8-minutiliste mängutasemete juures ajaliselt tähendab kahe tunni pikkust registreerumise perioodi, lõppedes orienteeruvalt kell 23.10.

Kuidas osaleda ja kuidas leida turniirid?

Osalemiseks avada Optibet ja pokkeritoas sisestada otsingusse 'ETPF'. Seejärel leida nimekirjast turniirid 'ETPF Teekond Põhiturniirile' ja 'ETPF Põhiturniiri lõpusirge'.

Ava Optibet


Lisaks kõikidele EMV pokkeris huvilistele tasub meelde tuletada, et täna kell 20 toimub ka pokkeri EMV rahvaturniiri online avaetapp ja kõik, kes registreeruvad EMV headsup turniirile, osalevad ETPF-i ja Chesterfield Poker Club korraldatud loosis, kus üks õnnelik saab osalustasu tagasi.


Kommenteeri teemat foorumis

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.