Avaldatud: 13. jaanuar 2017
Kategooria: Uudised

Uueks Triobeti pokkerimänedžeriks sai Enri Orav

Foto: Enri Orav (Auto: Natalie Pastakeda, Cash Game Festival)

Triobeti pokkerimänedžeriks valiti nimekas pokkeripersoon Enri Orav, kes alustas töötamist uuel ametikohal selle nädala alguses.

Värske Triobeti pokkerimänedžer on üks Eesti läbi aegade paremaid cashimängijaid, kelle initsiatiivil alustati 2014. aasta sügisel populaarse Cash Game Festivali läbiviimist. Pärast kolme edukat üritust Eestis tutvustas pokkeri rahamänge populariseeriv üritus end ka Londonis, Maltal ja Bulgaarias, saades kõikjal erakordse menu osaliseks.

“Võimalus töötada Baltimaade suurimas pokkeritoas on minu jaoks äärmiselt motiveeriv väljakutse ning oma töös soovin ma rakendada kõiki ideid, mida olen ise mängijana saanud,” kinnitas Orav. “Triobeti poolt pakutav teenus on olnud alati kõrge kvaliteediga ning minu eesmärgiks on viia kliendisuhtlus juba järgmisele tasemele,” jätkas Orav.

Kuigi Orav tunnistas, et netipokkeri populaarsus on pärast buumi mõnevõrra langenud, usub ta siiski, et viimase aja trendid annavad lootust nii elukutselistele mängijatele kui ka harrastajatele. “Endise pokkerimängijana pööran ma alati tähelepanu kõikide mängijate soovidele ning ettepanekutele, olles igasuguse tagasiside eest äärmiselt tänulik,” lõpetas Orav.

Baltikumi turule suunatud Triobeti pokkerituba alustas tegevust 2006. aasta alguses ning kuni möödunud aasta septembrini juhtis ettevõtte pokkerivaldkonda Andres Burget.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal