Avaldatud: 19. veebruar 2014

Unibeti uus tarkvara nüüd saadaval

Unibeti uus tarkvara logo

Unibeti uus tarkvara on eraldiseisev ja ei kuulu ühtegi võrgustikku, mis tähendab, et mängida saavad ainult Unibeti ja tulevikus ka Maria mängijad.

Unibeti uue tarkvarta ülevaade

Tarkvara on väga lihtne, aga samas hea graafikaga ning loominguline. Mängijad saavad valida omale viis erinevat kasutajanime, mida on võimalik vahetada igal ajal.

Täielikult on kadunud laua ning koha valimine, mida asendab «Mängi nüüd» nupp. Mängija asetatakse soovitud panuse, mängutüübi ja formaadiga suvalisse lauda suvalisele kohale.

Tähtsa muudatusena ei tööta ega hakka esindajate sõnul töötama HUD ega mitte ükski pokkeriprogramm, mistõttu peaks vähenema mängijate vaheline oskuste vahekord.

Lisatud on ka eesmärgid ja missioonid, mille täitmisel saab mängija erinevaid auhindu, sõltuvalt raskusastmest. Juba pärast konto loomist, mis hõlmab endast kasutajanime ja tegelaskuju valimist, saab mängija 1-eurose Sit & Go pileti niisama.

Uus pokkeri – ja ärimudel

Uue tarkvara eesmärgiks on muuta pokker lõbusamaks nii hobimängijale kui ka elukutselisele. Ühelt poolt on elukutseliste mängijate oskuste eelised väiksemad kuna kaotatud on pokkeriprogrammide kasutamise võimalus ja bumhunting. Teisalt tähendab see hobimängijale mõnusamat mängukogemust, mis pikemas perspektiivis peaks parandama mängude kvaliteeti ja ühtlasti pakkuma pokkeriprofile paremaid tingimusi.

Väga sarnase strateegiaga on turul Bodog. Kasutajanimede vahetamise asemel kasutatakse anonüümset mudelit. Korraga on võimalik mängida neljal rahalaual ja lojaalsusprogramm annab kõigest paar protsenti kaudset rakebacki, mida makstakse välja ainult turniiride piletites.

Kui toona, vahetult pärast äristrateegia tutvustamist, ennustati Bodogile lühikest eluiga, siis tänaseks on tegu suhteliselt suure ja pidevalt kasvava võrgustikuga, mis on nüüdseks suurem kui Microgaming. Arvesse tuleks võtta, et Bodog on täielikult loobunud Euroopa turust, ja keskendutakse peamiselt Aasia, Ameerika ja Kanada turgudele.

Olenemata väga kitsast riikide ja regioonide valikust, on Bodogi mängud ühed lihtsamad ja samas lõbusamad. Isegi $0.5/$1 ja $1/$2 panustega mängudes ei ole raske leida laudu, kus mängimas on 1-2 algajat. Nädalavahetuste varahommikutel võib näha laudu, kus on 4-6 algajat.

Seega kõik, kes eelistavad kergeid mänge ja mugavust, tasuks hoida silmad peal Unibeti uuel pokkeritoal, sest eelduste kohaselt näeme lähitulevikus elukutseliste mängijate arvu langust, aga samas algajate konsentratsiooni tõusu.

Uue tarkvara pildid

Iga mängija saab valida omale meelepärase tegelaskuju

Unibeti uue tarkvara avatari valimine

Peamenüü (lobby)

Unibeti uue tarkvara lobby

Seaded

Unibeti uue tarkvara seaded, ülesanded ja saavutused

Turniiride nimekiri

Unibeti uue tarkvara turniiride nimekiri laiendatult

Pokkerilaua välimuse seadistamine (näide 1)

Unibeti uue tarkvara laua valiku võimalused - valik 1

Pokkerilaua välimuse seadistsamine (näide 2)

Unibeti uue tarkvara laua valiku võimalused - valik 2

Unibeti uue tarkvaraga tutvumiseks klõpsa siin.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal