Avaldatud: 16. oktoober 2012
Kategooria: Uudised

Tom «Durr» Dwan ja Viktor «Isildur1» Blom ühinevad Full Tilt profitiimiga

Full Tilt poker andis teada, et nad sõlmisid profilepingu kahe noore ja andeka pokkeriprofi Tom «durrrrr» Dwan ja Viktor «Isildur1» Blomiga.

Mõlemad mehed mängisid Full Tilt pokkeritoas enne sulgemist high-stakes limiitides maailmakuulsate pokkerimängijate vastu nagu Gus Hansen, Patrik Antonious, Phil Ivey ja paljud teised.

Kui teised high-stakes mängijad olid teada-tuntud väga kaua, siis Viktor Blomist sai legend 2009-ndal aastal, kui ta saabus FTP kõige kõrgematesse laudadesse «ei kusagilt» ja oli «tundmatu» kuni 2011 aastani.

«Mulle on alati meeldinud mängida Full Tilt pokkeritoas. See on koht, kus ma tegin omale nime ja kus võitsin oma suuremad lahingud. Ma tean kohe, et see sobib mulle hästi, kui mulle tehti ettepanek ühineda Full Tilt pokkeri tiimiga,» kommenteeris Blom.

Lisa oma kommentaar



€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal