Avaldatud: 17. oktoober 2010
Kategooria: Uudised

Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

Maailma suurimas pokkerifoorumis (www.twoplustwo.com) ilmus 16. septembril postitus kasutajalt «zecko1985», kus ta väidab, et on valmistanud võitva pokkeriroboti ning sellega teeninud raha mitmes suures pokkeritoas aastaid.

Tema väitel on ta võitvaid roboteid jooksutanud Full Tilt pokkeritoas viimased kaks ja pool aastat ning selle aja sees võitud üle 220 000 dollari. Enamus sellest olevat küll rakeback.

Tänasel päeval on tema Full Tilt pokkeritoa konto külmutatud ja raha konfiskeeritud. Roboti omaniku sõnul ei ole sellest suurt probleemi kuna ta hoidis kontodel väga vähe raha ning võidud kandis pidevalt välja.

Veel teatab roboti omanik, et tal on robotid ka iPoker pokkerivõrgustikus ja tema sõnul sealne võrgustik ei tee robotite vastu mitte midagi ning laseb neil mängida isegi kui neist ollakse teadlik. Lugejatele teadmiseks, et iPoker võrgustikku kuulub ka Eestis tegutsev ja Eesti hasartmängu litsentsi omav pokkerituba Olympic-Online.

«Puhtalt» ei pääse ka Full Tilt, sest roboti omanik kommenteerib foorumis, et Full Tilt pokkeritoaga on nn. «vaikiv kokkulepe». Tema tegudest oli teadlik mitmeid kuid aga selle vastu ei astutud ühtegi sammu, kirjutab ta.

Roboti omaniku sõnul peaks programmide kasutamine olema lubatud, sest töötava ja võitva roboti jaoks on kulunud tal väga palju aega. Pokkeriprod portaali arvates peaks olema roboteerimine mistahel moel täiesti keelatud. Kui sinul on oma arvamus siis jäta kommentaar meie foorumisse SELLESSE teemasse või 2p2 originaal artiklisse: SIIN€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal