Avaldatud: 27. juuli 2017
Kategooria: Kategoriseerimata

Täna Tallinnas alanud pokkerifestivalil on mängus ligi 300 000 eurot

FOTO: Avaturniirilt teise koha ja 3500 eurot teeninud Eesti parim naismängija Carmen-Elina Vist on ka üks põhiturniiri võidukarika pretendente.

Täna Tallinnas alanud pokkerifestivali Summer Showdown veerandsajal turniiril läheb auhinnarahadena mängu ligi 300 000 eurot, neli päeva kestva põhiturniiri auhinnafondiks ennustavad korraldajad üle 100 000 euro.

Pokkerifestivali peakorraldaja Risto Suurpõllu sõnul on peamiselt naaberriikidest Eestisse saabunud ligi kolmsada välismängijat. «Kohal on ka mitmed pokkerimaailma tippnimed – näiteks soomlastest pokkerimiljonärid Juha Helppi, Kimmo Kurko, Joni Jouhkimainen ja paljud teised,» hindas Suurpõld osalejate taset kõrgeks.

Hilton Tallinn Park hotellis ja Olympic Park Casinos toimuva festivali kalleima osavõtutasuga turniiri pileti eest tuleb välja käia 2150 eurot, kuid enamjaolt jäävad turniiride sisseostud kuni paarisaja euro piiridesse.

«Oleme loonud sadadele Eesti pokkerihuvilistele hulga taskukohaseid võimalusi tippmängijatega mõõtu võtta,» selgitas Suurpõld ning lisas, et festivali avalöögiks toimus ka üks täiesti osalustasuvaba turniir.

Summer Showdowni populaarsusele on teed rajanud juba kolmel aastal Tallinnas toimunud talvine Põhjamaade suurim pokkerifestival OlyBet Kings of Tallinn, kus viimati osales ligi tuhatkond pokkerisõpra.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal