Avaldatud: 4. veebruar 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2024 toimuvad kogu märtsikuu vältel

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2024 (EMV) algavad 1. märtsil ning koosnevad kümnest turniirist ja toimuvad erinevates pokkeriklubides.

Eesti meistrivõistlused pokkeris (EMV) 2024

2024. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV pokkeris) algavad 1. märtsil ning koosnevad kümnest turniirist, tuues kaasa mitmeid uuendusi.

Kõige suuremaks uuenduseks on, et kõik turniirid mängitakse väljaspool nii öelda kasiinosid, toimudes pokkeriklubides kui ka osalt internetis.

Chesterfield Poker Club

Kõik tiitlid mängitakse välja uhiuues pokkeriklubis Chesterfield Poker Club, mis asub Tallinna südalinnas aadressiga Viru Väljak 2 (Metro Plaza hoone).

Kuid rahvaturniiri avavoorud toimuvad lisaks pealinnale ka Rakveres, Tartus, Pärnus ning Coolbeti pokkeritoas.

Coolbeti tervitusboonus
€500 ilma sissemakseta
  • KLÕPSA SIIN ja registreeru kasutajaks
  • laadi alla tarkvara ja logi kontole
  • saad koheselt €500 boonust
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!.

Kavas on mitmeid uuendusi, mis muudavad osalemise mugavamaks nii elukutselistele mängijatele kui sadadele harrastajatele.

'EMV [Eesti meistrivõitlused pokkeris] turniirid on hajutatud terve märtsikuu peale ning toimuvad kolmapäevast laupäevani,' kommenteeris Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) president Laur Sibold.

'See võimaldab ka igapäevaselt kontoritööd tegevatel inimestel neist maksimaalselt hästi osa saada,' selgitas ta muudatusi.

EMV pokkeris 2024 ajakava

Eesti meistrivõistlused pokkeris (EMV pokkeris) 2024 ajakava. EMV pokkeris toimuvad 1. märtsist kuni 30. märtsini 2024, kavas on kümme turniiri. Mängitakse Rakvere, Tartu, Pärnu ja Tallinna pokkeriklubides kui ka osalt Coolbeti pokkeritoas. Tiitlivõistlused ja finaalid Tallinnas Chesterfield Poker Club Tallinnas.

Eesti meistrivõistlused pokkeris (EMV pokkeris) 2024 ajakava. EMV pokkeris toimuvad 1. märtsist kuni 30. märtsini 2024, kavas on kümme turniiri. Mängitakse Rakvere, Tartu, Pärnu ja Tallinna pokkeriklubides kui ka osalt Coolbeti pokkeritoas. Tiitlivõistlused ja finaalid Tallinnas Chesterfield Poker Club Tallinnas.

EMV pokkeris algavad 1. märtsil rahvaturniiri eelvoorudega, mis toimuvad ühel korral Pärnus ja Rakveres, kahel korral Tartus ning kolmel korral Tallinnas.

Soovi korral ei pea avapäeva mängima live's, vaid avapäeva saab mugavalt mängida ka internetis läbi Coolbeti pokkeritoa, kus viiakse läbi samuti kaks eelvooru.

Eelvoorude tähtis info

Kõikides eelvoorudes saab teha lisaks algsele ostule teha ka teise katse (re-entry) ja iga võistleja võib osaleda nii mitmes eelvoorus, kui soovib, aga kui on jõudnud ühest eelvoorust edasi finaali, siis rohkem ta eelvoorudes osaleda ei tohi.

Selle reegli rikkumine toob kaasa automaatse eemaldamise.

Rahvaturniir faas-formaadis

Rahvaturniir mängitakse faas-formaadis.

See tähendab, et vähemalt minimaalse auhinnaraha ning pääsme 23. märtsil Tallinnas toimuvasse finaali tagavad kõik, kes jõuavad Rahvaturniiri avapäeval esimese 10% sekka.

Finaalpäeval tuuakse mängu Mystery Bounty, mis võimaldab teenida ka kõigest ühe konkurendi elimineerimise eest kuni 5000 eurot puhtalt kätte.

EMV pokkeris 2024 põhiturniir

500-eurose osalustasuga EMV pokkeris 2024 põhiturniir algab 29. märtsil ning sellel on üks avapäev, mis toimub lisaks Chesterfield Poker Clubile ka kõrvalmajas asuva Nordic Hotel Forumi suures konverentsisaalis aadressiga Viru Väljak 3, Tallinn.

'Avapäeval mängitakse 12 tundi, tasemed vältavad 40 minutit. Tegemist on Eestis uudse struktuuriga, mis tõestanud end juba paljudel rahvusvahelistel suurfestivalidel,' täpsustas ETPF president Laur Sibold põhiturniiri formaati.

'See peaks sobima hästi ka arvukatele hobimängijatele, kelle kalendrisse ei pruugi kolmepäevane turniir ajaliselt ära mahtuda,' selgitas ta.

Telelaud ja auhinnagala

Tänavused tiitlivõistlused saavad tugeva meediakajastuse - kõigist turniiridest valmib teksti- ja fotoblogi, kolmel laupäeval toimuvate EMV tähtsamate turniiride finaalid mängitakse aga telelauas.

Samuti teavitatakse kõikide turniiride tulemustest eestikeelset pokkerimeediat ning suuremaid uudisteportaale.

Tavapäraselt lõpetab festivali ETPF-i auhinnagala. Ka tänavune pidulik Eesti pokkeri paremikku tunnustav auhinnagala toimub Chesterfield Poker Clubis 30. märtsil.

EMV-le on võimalik kvalifitseeruda läbi ETPF-i liikmetele mõeldud freerollide ja satelliitide, mis algavad Optibeti, Coolbeti ning Unibeti pokkeritubades juba 4. veebruaril. Selleks tutvu EMV pokkeris satelliitide kavaga.

Samuti on pokkerimängijaid oodatud arutlema EMV teemadel hiljuti loodud Discordi kanalis, millega saab liituda SIIN.


Millal toimuvad Eesti meistrivõistlused pokkeris 2024 (EMV pokkeris 2024)?
Eesti meistrivõistlused pokkeris 2024 (EMV pokkeris 2024) toimub kogu märtsikuu vältel.
Kus toimuvad Eesti meistrivõistlused pokkeris 2024?
EMV pokkeris 2024 rahvaturniiri avapäevad üle kogu Eesti – Tallinn, Tartu, Pärnu ja Rakvere ning internetis Coolbetis. Kõik tiitlivõistlused Tallinnas Chesterfield Poker Clubis.
Mis on Chesterfield Poker Club? Kus asub?
Chesterfield Poker Club on uus pokkeriklubi Tallinnas aadressiga Viru Väljak 2 (Metro Plaza hoone), kus toimuvad 2024. aasta meistrivõistlused pokkeris. Loe täpsemalt Chesterfield Poker Club kohta.


$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal