Avaldatud: 28. märts 2018

Täna algavad 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused

Täna, 28. märtsil algavad Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad arvult 16. Eesti meistrivõistlused 2018 turniiripokkeris (EMV). Suurfestival vältab Tallinnas, Olympic Park kasiinos kuni 7. aprillini ning selle käigus selgub 11 uut vabariigi meistrit.

Tiitlivõistlused juhatab sisse täna (28.03.2018) kell 18:00 algav 500-eurose osalustasuga kahepäevane No Limit Holdem 6-max turniir, neljapäeval viiakse aga läbi võistkondliku turniiri finaal ja tervituspidu, millele on oodatud kõik EMV-l osalevad mängijad koos kaaslastega.

Tänavuste tiitlivõistluste tähtsaim, 350-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir algab pühapäeval, 1. aprillil ning vältab kolm päeva. Meistrid selgitatakse ka 8-game’is ning populaarsetes No Limit Holdem Heads-Up, No Limit Holdem 8-max, Pot Limit Omaha 6-max ja No Limit Omaha High-Low 8-max mänguformaatides. Tavapäraselt on kavas naisteturniir ning paarismäng.

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi kinnitusel jäävad turniiride sisseostud vahemikku 50-500 eurot, mis motiveerib nii rahakaid harrastajaid kui pokkeriproffe, kuid võimaldab ka sadadel hobimängijatel kaasa lüüa. «Festivali viimasel päeval korraldame samaaegselt põhiturniiri finaaliga erilise ETPF-i liikmete freerolli ning heategevusliku pokkeriturniiri, millele järgneb pidulik auhinnagala,» lisas Reisi.

ETPF premeerib meistrivõistluste üldarvestuse edukamaid mängijad 4000 euro väärtuses lisaauhindadega, mille on pannud välja föderatsiooni sponsorid Coolbet, Paf, Unibet, Olybet ja Betsafe. Üldränkingus saavad osaleda vaid ETPF-i kuuluvad ning hiljemalt 29. märtsiks selleaastase liikmemaksu tasunud mängijad.

Festivali tähtsamaid turniire saab jälgida reaalajas kas ETPF-i Facebooki lehel või mängudeportaalis Jokker.ee. Meistrivõistlustele on oodatud kõik turniiripokkerit harrastavad vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Mullustel tiitlivõistlusel oli edukaim ühe õhtu jooksul koguni kahel korral Eesti meistriks tulnud Marius Morel, 255 võistlejaga põhiturniiril triumfeeris aga nimekas Rakvere pokkerimängija Kristo Erala. Ülekaalukalt menukaimaks osutus No Limit Holdem rahvaturniir, millest võttis osa koguni 698 mängijat.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal