Avaldatud: 28. märts 2018

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2018 toimuvad 28.03.2018 – 07.04.2018

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2018 (EMV 2018) toimuvad 28. märtsist kuni 7. aprillini Tallinnas Olympic Park kasiinos, mille raames toimub 11 meistritiitli turniiri. 

Lisaks meistritiitli turniiridele on kavas eksklusiivne ainult ETPF-i liikmetele mõeldud freeroll ning juba traditsiooniliseks saanud heategevuslik pokkeriturniir. 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused kulmineeruvad piduliku auhinnagalaga, mille käigus tunnustatakse 2017. aasta Eesti parimaid pokkerimängijaid.

«Kuigi online-rahamängude populaarsus on nii Eestis kui ka mujal maailmas viimase kuue-seitsme aastaga oluliselt langenud, pole turniiripokker oma võlu karvavõrdki kaotanud,» kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi.

Tema sõnul korraldatakse Eesti meistrivõistlusi juba alates 2001. aastast, kuid nii põhiturniiri kui peaasjalikult sadadele hobimängijatele mõeldud rahvaturniiri osalejate arvu rekordid pärinevad just möödunud aastast.

«Võrreldes pokkeribuumi tipuga on muutunud vaid see, et tänapäeval moodustavad suurema osa turniirimängijatest edukad harrastajad ning elukutseliste mängijate arv on tublisti vähenenud. Sellest hoolimata on keskmine mängutase kõrge ning meid ootavad ees erakordselt põnevad võistlused,» lubas Reisi.

EMV 2018 PÕHITURNIIR JA MEISTRID

Tänavuste pokkeri meistrivõistluste tähtsaim, 350-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir algab pühapäeval, 1. aprillil ning vältab kolm päeva.

Meistrid selgitatakse ka 8-game’is ning populaarsetes NL Holdem Heads-Up, NL Holdem 8-max, PL Omaha 6-max ja NL Omaha High-Low 8-max mänguformaatides. Samuti on kavas naisteturniir ning paarismäng.

Nelja aasta järel antakse taas välja ka võistkondlik Eesti meistritiitel, millele hakkavad võistlema 8. jaanuaril internetis alanud EMV Team Challenge’i edukaimad tiimid.

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2018 KAVA

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2018 kava - EMV 2018 kava

EMV 2018 TULEMUSED

#1: €500 NLHE 6-MAX TULEMUSED
Eesti Meistrivõistlused Pokkeris 2018 EMV 6-max tulemused
Foto: Joel Lindpere, Autor: Kairit Leibold

Pokkeri Eesti meistrivõistluste suurima sisseostuga turniiri võitis Sergei Ištšenko

Käimasolevate 2018. aasta turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) kalleima, 500-eurose sisseostuga No Limit Holdem 6-max turniiri võitis Sergei Ištšenko, kes teenis 7850 eurot auhinnaraha. Korraliku esituse tegi ka Coolbeti pokkerituba esindav vutistaar Joel Lindpere.

Kahepäevasest võistlusest võttis osa 66 mängijat, mis tähistab vastava turniiri rekordit läbi aegade. Finaalpäeva pääses 15 parimat tiitlikaitsja Matthias Tikerpe juhtimisel, kuid suurepärases seisus olid ka Lauri Laast, Mark Joa ning Paavo Korkka.

Seevastu finaalis hoolitses parima esituse eest teist mängupäeva eelviimaselt kohalt alustanud Ištšenko, kes oma positsiooni järk-järgult parandas ning viimaks ka liidriks tõusis. Napilt esikohaduelli juhtides pakkus ta oma finaalivastasele Tikerpele kokkulepet, mis tagaks mõlemale vähemalt 7350-eurose auhinnaraha. Mängus tiitlile ning 500 eurole jäi peale Ištšenko, kes sai otsustavas jaotuses konkurendist kõrgema maja.

Ištšenko on tuntud peamiselt netimängijana ning mehe enda sõnul oli tegemist tema esimese suurema sisseostuga live-turniiriga. «Alustasin teist päeva vaid 15 BB-ga ning pidin valima agressiivse strateegia, mis seekord ka edukalt toimis,» kommenteeris tšempion.

Kolmandaks tuli nimekas pokkeriäss Paavo Korkka, kes teenis 4400 eurot. Auhinnarahadesse jõudis seitse mängijat, kelle hulgas ka Coolbeti pokkerituba esindav Joel Lindpere. Seitsmendana lõpetanud vutistaar on säranud Eesti meistrivõistlustel ka varem, näiteks 2016. aasta põhiturniiril õnnestus tal saavutada koguni teine koht.

Laupäeval selgub Eesti meister 50-eurose osalustasuga rahvaturniiril, kuhu oodatakse üle 700 mängija. Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt Olympic Park kasiinos läbiviidavatel tiitlivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Rahvaturniirist valmib videoblogi ETPF-i Facebooki lehel, finaalile on võimalik aga elada kaasa ka mängudeportaalis Jokker.ee.

#2: VÕISTKONDLIKU TURNIIRI TULEMUSED
Eesti Meistrivõistlused Pokkeris 2018 võistkondllku turniiri võitsid tartlased

Foto: EMV meeskondliku turniiri võitev meeskond «Tartu Ahjualused». Foto autor: Kairit Leibold.

Turniiripokkeri võistkondlik Eesti meistritiitel läks Tartu hobimängijatele

Reede varahommikul selgusid 2018. aasta turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) esimesed tšempionid. Võistkondlikul turniiril tegid ülivõimsalt parima esituse Tartu hobimängijad Egert Maasikas, Liisi Voltri, Martin Häidberg, Tarmo Pikk ja Raivo Koon.

29. märtsil toimunud tiimiturniiri finalistid selgusid 8. jaanuarist kuni 26. märtsini Betsafe’is, Pafis, Unibetis, Coolbetis ning OlyBetis mängitud tosina turniiri käigus. Võistlussarjas registreerus 27 kuueliikmelist tiimi (viis põhimängijat + varuvõistleja) ning finaali pääses 16 parimat. Kolm edukaimat võistkonda alustasid finaali lisapunktidega.

Finaalturniir koosnes viiest samaaegselt toimunud 16 mängijaga No Limit Holdem turniirist ning igal turniiril osales üks liige igast võistkonnast. Kindla üldvõidu saavutanud Tartu „Ahjualused“ paistsid silma lausa erakordse resultatiivsusega – oma turniiri suutsid võita koguni kolm mängijat viiest – Maasikas, Voltri ja Häidberg. Pikk saavutas teise ning Kroon 12. koha, lisaks neile saab meistrisõrmuse ka varuvõistleja Sirle Sagur.

Teiseks tulid netivooru järel juhtinud “Võitmatud ässad” koosseisus Christel Piller, Kaido Kuusemäe, Leino Piller, Roland Mändla ja Reigo Maar. Tihedas konkurentsis saavutas kolmanda koha “Pärnu eliit”, keda esindasid Tanel Tääker, Priit Hansalu, Elvys Juhanson, Raiko Murulauk ja Raini Lelle. Finaalturniiri auhinnafond oli 2700 eurot, mis jagunes kolme parima võistkonna vahel.

Eesti meistrivõistlused jätkuvad reede keskpäeval algava 50-eurose osalustasuga rahvaturniiriga, mis viiakse läbi kolmes eelvoorus. Reedel kell 14:00 antakse aga stardipauk meistrivõistluste kalleima, 500-eurose sisseostuga No Limit Holdem 6-max turniiri finaalile, mida alustab avapäeva 15 parimat Matthias Tikerpe juhtimisel.

Rahvaturniirist valmib videoblogi ETPF-i Facebooki lehel, No Limit Holdem 6-max finaalile saab aga elada kaasa mängudeportaalis Jokker.ee.

Kuni 7. aprillini vältava EMV 2018 käigus jagatakse välja 11 meistritiitlit. Olympic Park kasiinos toimuv festival viiakse läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni ning Eestis litsentseeritud Pafi, OlyBeti, Betsafe’i, Unibeti ning Coolbeti koostöös. Osalema on oodatud kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

#3: €50 RAHVATURNIIRI TULEMUSED

Foto: EMV 2018 rahvaturniiri võitja Karl-Joonatan Mets. Foto autor: Kairit Leibold.

Pokkeri Eesti meistrivõistluste rahvaturniiril osales 691 mängijat

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavate 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) rahvaturniirist võttis osa 691 mängijat. Võitjaks krooniti elukutseline netimängija Karl-Joonatan Mets.

50-eurose sisseostuga No Limit Holdem rahvaturniir osutus ettearvatult populaarseks, meelitades laudadesse nii tuntud tegijaid kui ka sadu hobimängijaid. Suure osalejate arvu tõttu toimus võistluse avapäev kolmes voorus ning eelmisel aastal püstitatud osalejale arvu rekordist (698 mängijat) jäi vaid õige napilt puudu.

«Me nimetame seda võistlust rahvaturniiriks just põhjusel, et madal sisseost lubab osaleda igal tasemel pokkerihuvilistel. Samuti vähendab turniiri ülikiire struktuur proffide eelist ning võimaldab ka hobimängijatel häid tulemusi saavutada,» selgitas ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi.

Rahvaturniiril triumfeerinud Mets alustas 141 mängijaga finaali üsna täbarast seisust, omades päeva alguses punktisummat, mis oli võrdne kõigest nelja ja poole suure pimepanusega. Järjepidevus ning läbimõeldud mängutaktika tagasid aga edu ning finaallauda jõudis Mets juba suurima stäkiga.

Esikohaduellis alistas Mets möödunud aasta ühe kirkaima pokkerikomeedi Kalle Suve, teenides vastavalt meeste vahel sõlmitud kokkuleppele 4759 eurot auhinnaraha. Suvi lahkus 4448 ning kolmandaks tulnud valitsev Ida-Eesti pokkerimeister Vladislav Han 2560 euroga. Tipptegijatest pääsesid finaallauda ka Henri Käsper ja Carmen-Elina Vist, kes lõpetasid vastavalt kuuendana ning kaheksandana.

Värske Eesti meister on professionaalne pokkerimängija, kes on spetsialiseerunud eelkõige kõrgema sisseostuga mitmelauaturniiridele. Kui netipokkeris on tal näidata ette ka enam kui 50 tuhande euroseid võite, siis live-pokkerit on Mets mänginud märksa vähem. Küll saavutas ta mullustel Eesti meistrivõistlustel teise koha heads-up mänguformaadis.

11 päeva vältavad arvult 16. Eesti meistrivõistlused jätkuvad pühapäeval kell 12:00 algava 350-eurose osalustasuga põhiturniiriga, mille live-ülekannet saab jälgida portaalis Jokker.ee. Tiitlivõistluste tähtsaim turniir vältab kolm päeva ning leiab lõpplahenduse 7. aprillil mängitavas finaallauas.

VÕIDA EMV 2018 PILET INTERNETIST

Iga päev kell 20:00 toimuvad OlyBet’i pokkeritoas satelliit-turniirid, kus saab võita pääsme 2018. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlustele. Võita saab pääsmeid väärtusega €50 – €350 ehk kõikidele EMV 2018 turniirile v.a. €500 NLHE 6-max turniirile. Satelliitide osalustasud on vahemikus €3.3 – €22 ning need on leitavad OlyBet’i pokkeritoa menüüst: Tournaments > Live Events.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal