Avaldatud: 6. jaanuar 2017
Kategooria: Uudised

Pokkeriproffide kordusmatš maailma parima pokkeriboti vastu algab juba 11. jaanuaril

11. jaanuaril toimub Pittsburgh’i Rivers Casino kasiinos kordusmatš ühtete parimate No Limit Hold’em mängijate ja Carnegie Mellon ülikooli loodud pokkeriboti vahel.

Pokkeriproffide võistkonda esindavad Jason Les, Dong Kim, Daniel McAulay ja Jimmy Chou. Sama võistlus toimus ka 2015. aasta mais, kui peale Les’i ja Kim’i olid tiimis ka Douglas «WCGRider» Polk ja Bjorn Li. Toona sai pokkeribot Claudico, mida peeti sel ajal maailma parimaks NL Hold’em botiks, proffidelt haledalt peksa.

Iga pokkeriproff mängis 20 000 NL Hold’em heads-up kätt Tuomas Sandholm’i loodud pokkeriprogrammi vastu. Seega kokku mängiti 80 000 kätt, mille jooksul proffid võitsid kombineeritult üle 7300 suure blaindi.

Vaatamata pokkeriroboti suurele kaotusele, usuvad Carnegie Mellon ülikooli eksperdid, et robot ei olnud siiski inimestest halvem, võttes arvesse kaardijooksu, suhteliselt väikest kätearvu ning ka mitte kõige suuremat võitu.

Seekord peavad profid mängima 120 000 NL Holde’m heads-up kätt (30 000 kätt iga mängija) pokkeriboti Libratus vastu, mis ladina keeles tähendab tasakaalustatud ja võimas. Libratus on Sandholm’i ja tema meeskonna kõige uuem ja täiustatum pokkeribot.

Käte mängimiseks on aega 3 nädalat ning pokkeriprofid jagavad võidu korral 200 000 dollari suuruse auhinnafondi. Ülekannet näidatakse ka Twitch.TV vahendusel, mida eelmisel aastal jälgis üle 300 000 vaataja.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal