Avaldatud: 16. jaanuar 2017
Kategooria: Uudised

Pokkeriproffide ja boti vahelisel matšil on 135 000 dollariline edumaa botil

11. jaanuaril algas duell nelja pokkeriprofi ja maailma parimaks peetavad pokkeriboti peetava «Libratus» vahel. Botil on hetkel tugev edumaa proffide eest.

Kolmanda päeva lõpuks oli Libratus lüpsnud proffidelt veidi üle 135 000 virtuaalse dollarit. Kuna matšist on mängitud kõigest 20% kätest (16 000 kätt) ning ühe sisseostu suurus on 20 000 virtuaalset dollarit, siis boti edumaa ei ole piisav, et matši lõpuks tulemus ei võiks olla vastupidine.

Siiski antud tulemuste põhjal võib väita, et pokkeribot on suhteliselt tugevate oskustega ja vastastel on tükk tegemist, et teda alistada ning suurt ülejooksu esimeste käte jooksul ei ole. Küll aga võivad prod avastada botis puudujääke ning matši hilisemas faasis neid ka ära kasutada, mis võib tulemust paljugi muuta.

Ühe osaleja, Jason Lesi sõnul, kes osales ka eelmise aasta duellis, on Libratus tõesti väga tugev vastane. «Võrreldes eelmise aastaga, mängib Libratus tunduvalt paremini. Teda on väga raske lugeda. Vaatamata sellele, et ta pidevalt muudab strateegiat, on see väga hästi balanseeritud. See on midagi, mida tavamängijal on väga raske või võimatu balanseerida, kuid Libratus teeb seda väga hästi.»

Pokkeriproffide võistkonda esindavad Jason Les, Dong Kim, Daniel McAulay ja Jimmy Chou. Sama võistlus toimus ka 2015. aasta mais, kui peale Les’i ja Kim’i olid tiimis ka Douglas «WCGRider» Polk ja Bjorn Li. Toona sai pokkeribot Claudico, mida peeti sel ajal maailma parimaks NL Hold’em botiks, proffidelt haledalt peksa.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal