Avaldatud: 15. veebruar 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

PokerStars tuleb välja NL Hold’em baasil maagiapokkeriga – Power Up

PokerStars on viimased kuus kuud testinud uut NL Hold’em baasil pokkerimängu Power Up, kus mängijatel on võimalus kasutada maagiakaarte, mis muudavad mängu käekäiku kapitaalselt (video ja maagikaardi artikli lõpus.

Hetkel on 9 erinevat maagiakaarti, mis annavad erinevaid võimeid. Näiteks saab vahetada ühte taskukaarti, saab sundida vastastel näitama ühte taskukaarti, lisada 3 taskukaarti, millest valida kaks.

Kuna mäng on alles testimisfaasis, siis seda on saanud testida ainult käputäis mängijaid, tänu kelledele on ka mängu pidevalt edasi arendatud.

Pärisraha mängudeni jõudmine on veel kaugel, aga perioodiliselt laiendatakse mängijate hulka, kes saab proovida uut Power-Up NL Hold’em pokkerimängu.

VIDEO

Power-Up kaardid

Suurema pilti nägemiseks klõpsa sellel.

Loe lisa PokerStars blogist: https://www.pokerstars.com/en/blog/corporate_blog/2017/poker-product-innovation-a-broad-and-exc-165164.shtml€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal