Avaldatud: 25. jaanuar 2024
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

PokerStarsis toimub aprillis Sunday Million 18. aastapäeva turniir, millele garanteeritud 8 miljonit dollarit

Tänavu möödub 18 aastat, kui 2006. aastal nägi ilmavalgust esimene Sunday Million ja seda sündmust tähistab PokerStars suurelt.

Tähistamine toimub aprilli esimesel pühapäeval - 7. aprillil, kui PokerStarsi pühapäevaste turniiride nimistust leiab Sunday Million eriturniiri.

Sunday Million 18th Anniversary

215-dollarilise osalustasuga eriturniir kannab nime 'Sunday Million 18th Anniversary, $8M GTD, $1M to 1st' ja ei pea olema oraakel, et saada natukenegi aimu auhinnafondidest.

Turniiri auhinnafondiks garanteeritud 8 miljonit dollarit ja võitjale garanteeritud ühe miljoni dollari suurune palgapäev. Kuna turniir mängitakse koos vahepausidega kolmel järjestikkusel päeval, selgub võitja alles üheksandal või kümnendalt aprillil.

3-päeva pikkune turniir

Esimene päev

Turniir algab kell 20.05 Eesti aja järgi ja jagatud kolme päeva peale selliselt, et esimene päev mängitakse 18 taseme lõpuni.

Tasemete pikkus on 20 minutit ehk esimene mängupäev on kuus mängutundi (lisanduvad pausid) pikk.

Kuni teise päeva alguseni on avatud hiline registreerimine ja võimalik teha taasoste (re-entry). Kokku saab üks mängija teha kuni 5 taasostu.

Teine päev

Teine päev jätkub esmaspäeval, 8. aprillil kell 20.10 ja mängitakse Freezeout formaadis. Selleks ajaks on hiline registreerumine ja taasostude võimalused suletud ning lõplikud auhinnanimekirjad lukus.

Teist mängupäeva alustatakse 19. mängutasemelt ja mängitakse kuni 50 mängutaseme lõpuni. Kuna alates 19 tasemest on tasemete pikkused 15 minutit ja teisel päeval mängitakse 22 taset, siis mänguminuteid koguneb 480 (8 tundi), millele lisanduvad pausid.

Kolmas päev

Kolmas päev algab kolmapäeval, 9. aprillil kell 20:00 ja päev mängitakse kuni võitja selgumiseni. Kui kõik lauad mängitakse kaheksa mängijaga, siis finaallaud üheksa mängijaga.

Eelmise aasta Sunday Million

Eelmisel aastal, kui toimus Sunday Million 17. aastapäev, oli turniirile garanteeritud 7.5 miljoni dollariline auhinnafond ja turniiri võitis karnevalide maa Brasiilia mängija Ricardo 'RFN1986' Nagamoto, teenides täpselt üks miljon dollarit.

Toona võttis turniirilt osa 25 722 mängijat, kes tegid osalustasusid koos taasostudega 39 500. Rahalisi kohti maksti 5927 osalejale, kellest igaüks teenis vähemalt 373 dollarit.

Struktuur ei ole oluliselt muutunud võrreldes eelmise aastaga. Ka siis mängiti turniir kolmel päeval ning hiline registreerumine kui ka taasostud olid lubatud teise päeva alguseni.$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal