Avaldatud: 1. jaanuar 2012
Kategooria: Boonused

PokerStarsi rakeback & boonuskood: €500 PokerStarsi boonus

PokerStarsi rakeback & boonuskood: €500 PokerStarsi boonus

PokerStarsi rakeback & boonuskood: 500 euro suurune PokerStarsi boonus

PokerStarsi boonuskood: €500 boonus esimesel sissemaksel

Kõik, kes kasutavad esimesel sissemaksel PokerStarsi boonuskoodi EE100, saavad kuni 500 euro suuruse boonuse, mis on võrdeline 27% rakebackiga. Boonus vabaneb 10 dollari suuruste osade kaupa ning vabastamiseks on aega neli kuud. Iga 10 dollari vabastamiseks on vaja koguda 100 VPP-d.

Uue mängija boonuskoodi saab kasutada kuni kolmel sissemaksel või kuni kogu boonussumma ületab 500 eurot. Soovi korral võid kasutada sissemaksel PokerStarsi boonuskoodi FREE20, mis annab 20 dollarit tasuta mängukrediiti.

Mõlemad PokerStarsi boonuskoodid lisavad mängija kontole ka 31-päevase pileti 100 000-dollarilise üldauhinnafondiga 100K Privilege freerollidele. See tähendab, et mängija võib osaleda kuu aja jooksul niipaljudel freerollidel, kui ise soovib.

PokerStarsi rakeback: VIP-tasemete rakeback & lojaalsusprogramm

PokerStarsi rakeback põhineb lojaalsusprogrammil, mis on algajale suhteliselt keeruline, siis seetõttu ei ole kogu VIP-programmi põhimõtet lahti kirjutada, aga see baseerub punktide kogumisel, mida saab vahetada rahaliste boonuste vastu ning see ongi mängija rakeback.

PokerStarsi rakeback

Täpset rakebacki protsenti on võimatu öelda, kuna see sõltub mängija mängimise tihedusest, mängudest mida mängitakse ja mis on eelnev VIP-tasemed, aga allolevas tabelis välja toodud protsendid on suhteliselt ligilähedased ning reeglina lisandub rakebackile veel igakuised boonused ja erikampaaniad.

PokerStars rakeback

PokerStarsi VIP-punktide teenimine

PokerStarsi VIP-punkte teenitakse mängimise eest. Keskmiselt iga rakeks makstud dollari kohta teenib mängija 5,5 VIP-punkti (VPP). FPP-de teenimine sõltub mängija VIP-leveli FPP kordajast (vaata tabelit).

Näide: SilverStar maksab ühe päeva jooksul 40 dollarit raket. See on väärt 40 x 5,5 = 220 VIP-punkti. SilverStari FPP-kordaja on 1,5 ehk teenib 220 x 1,5 = 330 FPP-d.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal