Avaldatud: 23. oktoober 2012
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

Boom & Zoom pidustused: jaga oma mängukäsi ja võida auhinnaraha

PokerStarsi BOOM! hand replayeri vahenduselt on jagatud juba 1 000 000 mängukätt! Selle puhul PokerStars korraldab terve nädala kestva kampaania, mille jooksul jagatakse ära mitmete tuhandete dollarite väärtuses auhinnaraha. 

Lihtsalt osale 22.-28. oktoobril ZOOM pokkerilaudades ja võida Team PokerStars Pro mängijate poolt valitud ‘Päevakäsi’. Võid võita iga päev 100 suure pimepanuse suuruse auhinnaraha ning seda olenemata laua panustest. Lihtsalt lae mängitud käsi BOOM! Käte taasesitleja abil üles, liitu BOOM! kommuuniga ja auhind ongi sinu.

Kiire pokkeriformaadi kohta võid täpsemalt lugeda ZOOM pokkeri lehelt.

Kuidas B000000M! sul võita aitab?

Kui soovid saada 100 suure pimepanuse suurust auhinda, pead võitma panga Team PokerStars Pro poolt valitud Päevakäega. Mängijad saavad auhinnaks selle laua 100 pimepanust, kus Päevakäega pank võideti. Pea meeles, et loevad ainult ZOOM pokkeri Hold’em lauas mängitud käed ning kõik võidukäed peavad olema üles laetud BOOM! käte taasesitleja lehele.

Näide: kui võidad esmaspäeval, 22. oktoobril $1/$2 ZOOM lauas kaheksa taskupaariga (ElkY päevakäsi) panga, saad sa auhinnaks 100 x $2 . Pea meeles, et võidukäe pead sa BOOM! abil üles laadima 24 tunni jooksul. Pakkumisega ei kaasne mingisuguseid lisatasusid!

Loevad ainult showdownil võidetud käed. See tähendab, et kõik käes osalevad mängijad peavad parima käe välja selgitamiseks kaardid ümber pöörama.  Kui viimasele panusele või tõstele ei vastata, pole tegemist showdowniga ning see ei loe.

Kui sa pole BOOM! käte taasesitlejat veel kasutanud, lisame mõned kiired õpetused.

  1. Klikka lauavestluses asuvale tähe ikoonile.
  2. Ava kohene käteajalugu, märgista sobiv käsi ja klikka BOOM! nupule.

Täpsemat infot leiad BOOM! käte taasesitleja veebilehelt.

B000000M! Päevakäed

Mõned Team PokerStars Pro suurimad tähed on valinud välja nende karjääri meeldejäävamad kaardid, mis on nüüd tuntud kui B000000M! päevakäed. Pane end proovile ja sind ootavad terve nädala jooksul väärtuslikud auhinnad.

Esmaspäev – Bertrand Grospellier

Bertrand Grospellier

8d8h

Läheme tagasi aastasse 2008. Läbi aegade parim Prantsusmaa mängija Bertrand ‘Elky’ Grospellier oli väga lähedal esimese live turniiri PokerStars Caribbean Adventure (PCA võidule. Ta otsustas minna kaheksa taskupaariga all-in ning see tasus end ära, ta võitis! Legend oligi sündinud.

Teisipäev – David Williams

David Williams

Ah4s

Olenemata sellest, et David Williams on võitnud live turniiridelt tervelt $8,000,000, ei unusta ta iial Greg Raymeri vastu mängitud 2004 World Series of Poker (WSOP*) põhiturniiri heads-up mängu. David sai riveril maja, kuid jäi siiski väärtuslikust käevõrust ilma. Kas suudad ajalugu ümber kirjutada?

Kolmapäev – Victor Ramdin

Victor Ramdin

7c5c

North American Poker Tour (NAPT) Los Angelese peatusel oli mängus $500,000 suurune peavõit, kui Victor Ramdin otsustas äärmiselt keeruka vastase vastu 7c-5c kaartidega bluffida ning läks all-in. Õnneks ei pea Päevakäe võitmiseks nii agressiivne olema.

Neljapäev – Eugene Katchalov

Eugene Katchalov

4h4d

2011 PCA $100 000 suuruse sisseostuga Super High Rolleril läks Eugene Katchalov heads-up mängul vastamisi meeskonnakaaslase Team PokerStars Pro Daniel Negreanuga. Mängus oli tervelt $1,500,000! Pärast floppi panid mõlemad mängijad kõik mängu. Danieli viite taskupaar oli Eugene’i neljadest eest, kuid turnil avanes laual neli ja Eugene võitis meistritiitli. “Mul vedas väga. Arusaadavatel põhjustel on see käsi mulle väga hästi meelde jäänud.”

Reede – Randy Lew

Randy Lew

Qd10c

Igal pokkerimängijal on lemmikkäsi ja erandiks pole ka Team Online staar Randy ‘nanonoko’ Lew. “See käsi sai minu UUEKS lemmikuks kohe kui olin võitnud Asia Pacific Poker Tour (APPT) 2011. aasta Macau peatuselt esikoha eest HKD $3,772,000,” sõnas Randy. “Loodan, et sul veab selle käega sama palju nagu mul!”

Laupäev – Chris Moneymaker

Chris Moneymaker

Ks7h

Tänaseni peetakse 2003 WSOP* põhiturniiri võitnud Chris Moneymaker’s bluffi Sammy Farha vastu üheks parimaks pokkerikäeks läbi aegade. Kaalul oli $2,500,000 suurune esikoht, kui Chris otsustas Farha kõrgeima paari vastu vaid kuningaga bluffida. Tegemist on kordumatu hetkega.

Pühapäev – Isaac Haxton

Isaac Haxton

3d2d

Team Online uusim liige Isaac Haxton viib su tagasi 2007. aasta PCA seeriale, kus ta jäi napilt ilma esimese koha auhinnast ja sellega ka miljonist dollarist. Kuigi ta kätt ei võitnud, jääb suur bluff riveril 3d-2d kaartidega talle kauaks meelde.

Pane tähele: Päevakätt pead BOOM! vahendusel jagama samal päeval vahemikus 07:00 ja 06:59 Eesti aja järgi (EET). Kampaaniast ei saa osa käed, mis küll võitsid edukalt panga, kuid mida ei jagatud samal päeval BOOM! kätetaasesitleja abil. Loevad ainult Zoom pokkeri lauas mängitud käed. Võita võid ka kõikide kombinatsioonidega ehk näiteks 8h-8d kaartidega esmaspäeval, 4s-Ah teisipäeval.

Lisa oma kommentaar

TÄHELEPANU: Kõik uued liitujad peavad registreerimisel kasutama PokerStarsi marketing koodi PSP9737 või POKKERIPROD.com

PokerStars: $600 boonus ja kuni 73% rakebacki

PokerStarsi boonus: $20 tasuta või €500 boonus

Esimesel sissemaksel $20 tasuta mängukrediiti või €500 suurune boonus. $20 tasuta krediidi saamiseks kasutada deposiidil boonuskoodi FREE20 ja €500 boonuse saamiseks EE100.

PokerStarsi konto avamisel MARKETING KOOD: pokkeriprod.com€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal