OLULINE MUUDATUS: Muutus OPEM 2015 heads-up turniiri korraldaja
Avaldatud: 24. september 2015
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

OLULINE MUUDATUS: Muutus OPEM 2015 heads-up turniiri korraldaja

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavate 2015. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) kavas tehti oluline muudatus, mille kohaselt toimub festivali kolmas, 33-eurose osalustasuga heads-up turniir Unibeti asemel OlyBetis.

Kõnealune pokkerivõistlus viiakse läbi 2. novembril ning turniiri algusaeg jääb samaks. «Kui esialgse kava kohaselt pidi iga pokkerituba korraldama kolm turniiri, siis nüüd jääb Unibetile kaks ning OlyBetile neli osavõistlust. Heads-up turniiri läbiviija muutus tehnilistel põhjustel ning tehtud otsus ei mõjuta ETPF-i koostööd ühegi sponsoriga,» kinnitas ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi.

12 turniirist koosnev OPEM viiakse läbi koostöös Pafi, Unibeti, Triobeti ja OlyBetiga ning tiitleid saavad jahtida kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerihuvilised.

Festival algab tasuta turniiriga Unibetis ning kulmineerub Pafis, kus viiakse läbi 110-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir. Ülejäänud turniiride sisseostud on 11, 33, 55 või 210 eurot, neist kalleim toimub 4. novembri õhtul Triobetis.

Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt väljapandud eriauhinnad.

Üldarvestuse viite parimat ETPF-i liikmesklubidesse kuuluvat mängijat, kes registreerivad end eelnevalt nõuetekohaselt ETPF-i kodulehel, premeeritakse 2016. aasta Eesti meistrivõistluste pakettidega üldväärtuses 1500 eurot.

«Föderatsiooniga liitumiseks tuleb leida sobiv pokkeriklubi ning tasuda liikmemaks. Infot klubide ning liikmetasude kohta on võimalik leida föderatsiooni kodulehelt, kuid kindlasti tasub uurida ka sõpradelt või sotsiaalmeediast,» jätkas Reisi. «Liikmestaatus võimaldab osaleda kõikidel ETPF-i üritustel ning võistelda väärtuslikele lisaauhindadele ka live-pokkeri Eesti meistrivõistlustel,» täpsustas Reisi.

4. oktoobril kell 20:00 korraldab Triobet föderatsiooni liikmetele erilise freeroll’i, mille võitja pääseb tasuta 10.-11. oktoobril Tallinna teletornis toimuvale 1100-eurose osalustasuga high-roller turniirile. Freerollile kvalifitseerunud mängijate nimekiri läheb lukku 30. septembri seisuga.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal