2015. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad 1.-8. novembril
Avaldatud: 10. september 2015

2015. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad 1.-8. novembril

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad 2015. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) toimuvad 1.-8. novembril ning koosnevad 12 turniirist.

Arvult kaheksas OPEM viiakse läbi koostöös Pafi, Unibeti, Triobeti ja OlyBetiga, kellest igaüks korraldab kolm turniiri. Meistrivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerihuvilised ning mängijate mugavust silmas pidades vahetub turniiride korraldaja iga kahe päeva järel.

«Meid toetab neli siinsel turul litsentseeritud operaatorit, kes on andnud väärika panuse Eesti pokkeri arengusse mitte ainult sellel, vaid ka eelnevatel aastatel,» kommenteeris föderatsiooni juhatuse liige Tanel Reisi. «Seega pidasime igati mõistetavaks, et neil kõigil oleks oma roll ka OPEM-i läbiviimises. Turniiride täpse jagunemise pokkeritubade vahel selgitasime loosi teel,» jätkas Reisi.

Festival algab tasuta turniiriga Unibetis ning kulmineerub sarnaselt 2013. aastale Pafis, kus viiakse läbi 110-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir. Ülejäänud turniiride sisseostud on 11, 33, 55 või 210 eurot, neist kalleim toimub 4. novembri õhtul Triobetis.

«Võrreldes eelmise aastaga on turniiride sisseostud mõnevõrra väiksemad, mis muudab tiitlivõistlustel osalemise ka hobimängijatele jõukohaseks,» möönis Reisi. «Eelkõige puudutab see naisteturniiri, kuid ka teisi No Limit Holdemist erinevaid mänguformaate. Turniiride struktuurid ning täpsed algusajad on küll veel paika panemata, kuid selguvad samuti õige pea,» lisas Reisi.

Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt väljapandud eriauhinnad. Üldarvestuse viite parimat ETPF-i liikmesklubidesse kuuluvat mängijat, kes registreerivad end eelnevalt nõuetekohaselt ETPF-i kodulehel, premeeritakse 2016. aasta Eesti meistrivõistluste pakettidega üldväärtuses 1500 eurot.

Möödunud aastal toimunud OPEM-i raames viidi läbi kümme turniiri, millel osales hinnanguliselt üle 500 erineva võistleja. OPEM-i tähtsaima, 110-eurose sisseostuga No Limit Holdem põhiturniiri võitis Georgi Abuladze, kes krooniti ka üldarvestuse parimaks mängijaks.

OPEM 2015 ajakava

opem 2015 ajakava

OlyBeti boonus: €500 boonus + €10 tasuta

Liitumisel €500 suurune boonus pokkerisse. Konto registreerimisel boonuskoodi TASUTA10 kasutamisel saab 10 eurot tasuta kasiinosse. Sissemakset ei ole vaja teha, piisab boonuskoodist ja boonuse viitest.

Olybeti konto avamisel registreerumiskood: TASUTA10€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal