Avaldatud: 14. november 2014
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Online-pokkeri Eesti meistrivõistluste teise päeva kokkuvõte

Herli OlopFoto: Herli Olop. Autor: Tambet Kask

Eile jätkusid online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) 9-max Pot Limit Omaha ning Pot Limit 5-Card draw mängudega.

Pot Limit Omaha

55-eurose osalustasuga Pot Limit Omaha turniiri võitis 69 osaleja konkurentsis Triobeti kasutaja «enefor», kes teenis 1382 eurot auhinnaraha. Talle järgnesid «WrongChoice» ning Uku «parakala» Valner, kes lahkusid vastavalt 869 ja 592 euroga.

«Olen mänginud pokkerit alates 2008. aastast, kuid hetkel osalen pokkeriturniiridel üsna harva, peamiselt vaid huvi pärast,» kommenteeris turniiri võitja ning tunnistas tagasihoidlikult, et Eestis on palju paremaid mängijaid kui tema, kel siiani meistritiitel puudu.

«Enefor» on nüüdsest kahekordne netipokkeri Eesti meister – viimati võidutses ta 2010. aasta põhiturniiril.

Pot Limit 5 Card Draw

Pot Limit 5 Card Draw turniiril osalemine oli kõikidele huvilistele tasuta ning meelitas laudadesse 405 pokkerisõpra. Tšempioniks krooniti pokkeriportaali PokerNews.ee eestvedajana tuntud Herli Olop, kellele järgnesid «rasmushtt» ja «rene3477».

Triobet premeeris tasuta turniiri kümmet parimat 50-euroste piletitega 2015. aasta Eesti meistrivõistluste rahvaturniirile.

«Ma harrastasin seda mänguformaati aktiivselt umbes 15 aastat tagasi Akadeemia tee ühikates,» muigas tšempion, kuid tunnistas, et on mänginud tänapäeva pokkerimängijate seas üsna eksootiliseks muutunud 5-Card Draw’d mõnel korral ka viimaste aastate jooksul.

«Lõpus just lihtne ei olnud, sest esinelik koosnes oskajatest meestest,» tunnustas Olop oma vastaseid.

Võidetud Eesti meistritiitel on tallegi teine, sest kolm aastat tagasi tuli Olop tšempioniks Pot Limit Omaha Hi-Lo mänguformaadis ning krooniti ka 2011. aasta OPEM-i üldarvestuse parimaks mängijaks.

Online-pokkeri meistrivõistlused täna

OPEM jätkub täna õhtul kell 19:00, mil viiakse läbi 55-eurose sisseostuga Pot Limit Omaha Hi-Lo turniir. Pool tundi hiljem algab aga 55-eurose osalustasuga No Limit Holdem võistlus vaid õrnemast soost pokkerimängijatele.

Lisa oma kommentaar »€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal