Avaldatud: 14. november 2017

Online-pokkeri Eesti meistrivõistlused lõppesid tšempionite turniiriga

Foto: Tanel Evert (autor Elena Vareiko).

13. novembril lõppesid arvult kümnendad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mis viidi läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Unibeti, Betsafe’i, Pafi ja OlyBeti koostöös. Kümme päeva väldanud festivali lõpetas eriline tšempionite turniir, millest võttis osa 45 mängijat.

Unibetis toimunud eriturniiril said osaleda kõik varasemad live – ning online-pokkeri Eesti meistrid. Võitjaks krooniti mulluse OPEM põhiturniiri võitja Tanel Evert, keda premeeriti 350-eurose piletiga 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele (EMV). Everti järel jõudsid poodiumile ka 2015. aasta Eesti naistemeister Siiri Saar ning tänavune No Limit Omaha Hi-Lo mänguformaadi tšempion Catlin Müür, kes teenisid kumbki 50-eurose Unibet Openi satelliidipilet.

Meistrite turniiril osalemine oli kõigile tasuta, kuid kuna sellel said võistelda ainult valitud mängijad, siis ei antud parimale Eesti meistritiitlit ega jagatud ka ränkingupunkte. Meistrite turniir toimus OPEM-i raames teistkordselt, mullune võitja Laur Sibold sel korral paraku finaallauda ei jõudnud.

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul osutusid tänavused netipokkeri meistrivõistlused väga edukateks, sest enam kui pooltel turniiridel püstitati võimsad osalejate arvu rekordid läbi aegade. «Võimalus tulla Eesti meistriks, madalad osalustasud, mitmekülgne turniiride valik ning korralikud lisaauhinnad ahvatlesid sadu pokkerisõpru, kelle seas oli nii tipptasemel proffe, tõsiseid harrastajaid kui ka lihtsaid hobimängijaid,» kommenteeris Reisi.

Turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad igal aastal nii live’is kui internetis, sest hoolimata sarnastest põhimõtetest on tegemist üsna erinevate mänguvormidega. Esimene live-pokkeri Eesti meister selgus juba 2001. aastal, seevastu online-pokkeris alustati tiitlivõistluste läbiviimist seitse aastat hiljem.

«Nende aastate jooksul on selgunud kümneid vabariigi meistreid erinevates mänguformaatides ning parimad on võitnud juba kolm või enam turniiri. Usun, et Eesti meistritiitel on igal tasemel harrastaja väikeseks unistuseks ning saavutatud edu annab tõestust heast mängutasemest,»lõpetas Reisi.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal