Avaldatud: 26. jaanuar 2015

Anname tasuta ära €500 väärtuses Kings of Tallinn pileteid

Neljapäeval, 29. jaanuaril kell 19:00 toimub OlyBeti pokkeritoas tasuta heads-up turniir, mille auhinnafondis on 500 euro väärtuses OlyBet Kings of Tallinn pokkeriturniiride pileteid.

Osaleda saavad kõik, olenemata läbi kelle OlyBeti pokkeritoaga liitumine tehtud. Ainukeseks tingimuseks on parooli teadmine, mille avaldame kolm tundi enne turniiri algust foorumis kui ka siin teemas. Turniir viiakse läbi deep-stack heads-up formaadis – 5000 algstäkk, tasemed tõusevad iga kahe minuti järel.

Auhinnad

  • 1. koht: €275 pilet Accumulator 1a turniirile (#EVENT 4, 17. veebruar)
  • 2. koht: €110 pilet Turbo Bounty turniirile (#EVENT 9, 18. veebruar)
  • 3. 4- koht: €60 pilet Win the Button (#EVENT 14, 20. veebruar)

Kokku: 4 piletit koguväärtusega €505

PAROOL: kunnid

Turniiri leiad: OlyBet > Special > Olybet Events ning nimi PokkeriProd Kings of Tallinn Freeroll

OlyBet Kings of Tallinn

OlyBet kings of Tallinn toimub 16.-22. veebruaril Radisson Blu Hotel Olümpias. Kasvas on 20 turniiri ja eeldatav auhinnafond üle 500 000 euro. OlyBet Kings of Tallinn kava leiad siit.

OlyBeti pokkeritoaga liitumine

Kõik uued liitujad, kes kasutavad OlyBeti konto avamisel SEDA LINKI ja konto avamisel sisestatakse boonuskood TASUTA10, saavad koheselt 10 eurot oma kontole. Sissemakset ei ole vaja teha ning raha saab kasutada mistahes OlyBeti kasiinomängudes. Tasuta rahale laienevad boonusraha tingimused.

Lisaks kõik mängijad saavad ka 500 euro suuruse tervitusboonuse OlyBeti pokkerituppa, mis vabaneb osade kaupa.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.