Avaldatud: 11. juuli 2016
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

UUED FISH PARTY SNG-D: võida MPN Poker Tour Tallinn pääse, lisaks kümneid tuhandeid tasuta pileteid!

ALATES TÄNASEST ON OLYBET’I POKKERITOA MÄNGUDE VALIKUS UUED KIIRED FISH PARTY  SNG-D, MIS ON MICROGAMINGU ANALOOG POKERSTARS’I SPIN AND GO MÄNGUDELE. 

Uue formaadi tähistamiseks jagatakse ära kümneid tuhandeid tasuta pileteid ja võimaluse võita MPN Poker Tour Tallinn pakett.

FISH PARTY €500 FREEROLL

11. – 13. juulil igal õhtul algusega kell 20:00 toimub freeroll, kus 100 parimat saavad Fish Party turniiripileteid. Pileteid jagatakse järgnevalt:

 • 1. koht: Fish Party €50 pilet
 • 2.-7. koht: Fish Party €20 pilet
 • 8.-10. koht: Fish Party €10 pilet
 • 11.-50. koht: Fish Party €5 pilet
 • 51.-100. koht: Fish Party €1 pilet

Freerollidel osalemine on täiesti tasuta ja ilma igasuguse nõudeta! Lihtsalt ava OlyBet’i pokkerituba, otsi üles turniir ja registreeru.

PS! Avades OlyBet’i konto LÄBI SELLE VIITE ja lisades konto avamisel boonuskoodi TASUTA10, saad koheselt tasuta 10 eurot kontole. Raha saab kasutada OlyBet’i pärisraha kasiinomängudes.

VEEL TASUTA PILETEID

Lisaks freerollidele pakub OlyBet veel Fish Party pileteid. Selleks:

 • Mängi üks Fish Party 1 € turniir – teenid tasuta Fish Party 1 € pileti (10 000 esimest)
 • Mängi 5 Fish Party 5 € turniiri – teenid tasuta Fish Party 5 € pileti (2000 esimest)
 • Mängi 10 Fish Party 10 € turniiri – teenid tasuta Fish Party 10 € pileti (1000 esimest)
 • Mängi 15 Fish Party 20 € turniiri – teenid tasuta Fish Party 20 € pileti (500 esimest)
 • Mängi 20 Fish Party 50 € turniiri – teenid tasuta Fish Party 50 € pileti (200 esimest)
 • Mängi 100 Fish Party 1 € turniiri – teenid tasuta Fish Party 50 € pileti (200 esimest)

Piletite võitmiseks ei pea mänge võitma, piisab nõutud arv kordi osalemisest ja nendel ühe jaotuse mängimisest. Saadud ja saamata pileteid saad vaadata pokkkeritoa tarkvaras: «My Account > View my Achievements». Pakkumine kehtib kuni 31.07.

VÕIDA MPN POKER TOUR TALLINN PÄÄSE

Mängides ükskõik mis tasemel (1€, 5€, 10€, 20€ või 50€ sisseostuga) «Fish Party» turniire kuni 10.08 ja tabades ühe kolmest suurima auhinnafondiga kordajaga turniiri, teenid lisaks võidetud rahasummale ka augustis Tallinnas toimuva MPN Poker Tour etapi põhiturniirile tasuta pääsme!

See pole veel kõik! Salvesta mäng ja teenid eriauhinna!

Kui sul õnnestub see eriline hetk (auhinnakordaja alates 100) soovitavalt Twitch’i vahendusel salvestada (Past Broadcasts) siis saad veel eriauhinna – see on pingutamist väärt! Saada salvestatud videolõigu viide koos enda nime, auhinnafondikordaja ja mängu numbriga meile e-kirjaga aadressile support@olybet.com ja saad teada, mille lisaks võitsid. Meie teame mis see on – see paneb isegi sinu sõbrad kadestama! Videolõigu võid salvestada ka Youtube või Facebooki.

Pane tähele! Kuni 10. augustini meile saadetud salvestatud mängud, kus auhinnafondikordaja jääb alla 100, saavad tasuta pileti(d) salvestuses kõige suurema turniiri auhinnakordaja väärtuses. Näiteks salvestuste ajal said kõige suuremaks auhinnafondi sisseostu kordajaks 20, siis teenid “Fish Party” 20 € pileti. Kui saad kõige suuremaks kordajaks 6, siis teenid “Fish Party” 5 € + 1 € pileti. Mis tähendab, et ühe salvestamise eest saad kindlalt kaks Fish Party 1 € piletit.

NB! Iga mängija saab tasuta pileti(d) võita ühel korral meile saadetud videolõigus kõige suurema auhinnakordaja alusel. Piletid lisatakse mängijate kontole 33. nädalal. Kui saadad mitu videolõiku, siis auhinna aluseks võetakse kõige suurem auhinnafondi kordaja. Salvestatud mängud tuleb meile saata hiljemalt 10. august kell 23:59.

Salvestuses peab olema avalik (kõigile nähtav), salvestuses peab olema näha mängija alias ning selgelt nähtav, et mäng toimus OlyBet pokkeritoas! Peale andmete kontrolli lisatakse pilet mängija kontole.

MIS ON FISH PARTY TURNIIRID?

Fish Party turniirid on Microgamingu analoog ülipopulaarsetele Spin & Go turniiridele. Saadaval on €1, €5, €10, €20 ja €50 osalustasuga turniirid, millel igaühel on oma jackpot-fond, kuhu kogune raha 5% kaupa igalt sisseostult.

Valitud sisseostuga mäng käivitub 3 mängija registreerimisel ja enne tavapärast pokkerimängu selgub automaatselt loosi teel auhinnafond traditsioonilise kasiinomängu keerutusega.

Fish Party Lobby

Kõige väiksem summa millele mängitakse on kahekordne sisseostu summa ning hea õnne korral võib see tulla lausa 5000-kordne + Jackpot! Mängijad alustavad turniiri 500 algpunktiga ning kehtivad 3-minutilised tasemed (v.a. suurvõitude puhul), mis algavad panustega 10/20.

Fish Party kordajad

Madalamate sisseostudega turniiridel võidab auhinnaraha ainult võitja, kolme suurema võidu (sisseostu kordaja alates 100) väljamängimisel läheb võit jagamisele kõigi kolme õnneliku mängija vahel vastavalt: võitja 50%, 2. koht 30% ning 3. koht 20%. Fish Party SNG turniiri auhinnafond selgub traditsioonilise Fish Party kasiinomängu keerutuse teel.

Fish Party tõenäosused€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal