Avaldatud: 12. november 2015
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

EBAÕNNESTUNUD SKALBIJAHT: Paavo Korkka alistab ühe jaotusega 5 vastast

Igal kolmapäeval toimub OlyBet’i pokkeritoas Beat the Pro turniir, kus OlyBet’i esindusmängijate Raigo «hotcocaest» Aasmaa ja Paavo «pafka12» Korkka peade eest on välja pandud 50-eurot.

Seetõttu paljude osalejate peamine eesmärk on elimineerida vähemalt üks OlyBet’i esindusmängijatest, et nii saada omale 50-eurone pearaha. Eilsel turniiril juhtus huvitav jaotus, kus lauas olevad kõik viis mängijat läksid Paavo «pafka12» Korkka vastu all-in’i.

Kuna jaotus algas 300/600 pimepanustega ja Korkkal oli suurel pimepanusel kõigest 170 mängumärki järel, siis seetõttu oli ta sund all-in’is. Loomulikult ei soovinud ükski mängijatest säärast võimalust käest lasta ning absoluutselt kõik lauas olevad mängijad läksid käega kaasa, panustades panka kogu oma stäki.

Loo irooniana ei saanud antud jaotuses mitte keegi esindusmängija pearaha, sest Korkka võitis jaotuses ja viiekordistas oma väikese stäki.

Jaotus

jaotus

Foto allikas: Olympic Poker Club Estonia Facebook€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal