USA esimene netimängude interstate compact on väike samm õiges suunas.
Avaldatud: 26. veebruar 2014
Kategooria: Uudised

USA esimene netimängude interstate compact on väike samm õiges suunas

Nevada ja Delaware´i kubernerid

Nevada ja Delaware´i kubernerid


Nevada ja Delaware sõlmisid värskelt esimese netimängude interstate compact lepingu, millega hakatakse lähitulevikus oma mängijatebaasi jagama.

Multi-State Internet Gaming Agreementi nime kandev leping jätab ühisprojektiga liitumise võimaluse ka teistele huvitatud osariikidele, kuid praeguseks on peale Nevada ja New Jersey jõudnud kaughasartmängud reguleerida veel New Jersey osariik.

Kuna Nevada on reguleerinud kaughasartmängudest vaid netipokkeri, siis laieneb kahe osariigi vaheline kokkulepe ainult pokkerile. Kliendid peavad mängimiseks endiselt asuma osariikide piirides ning mõlema osariigid teenivad vaid oma mängijate pealt. Kuigi see leping soosib tugevalt ka ka teiste osariikide liitumist, on Nevada ja eriti Delaware´i mängijanumbrid piisavalt väikesed, et suurematele osariikidel mitte atraktiivsena tunduda. Siiski annab lootust asjaolu, et kokkuleppes märgiti eraldi ära tulude jagamine vastavalt oma osariigi mängijanumbritele. See peaks vältima olukorda, kus suuremad osariigid hakkavad väikestele sisuliselt peale maksma, kuna peaksid online-hasartmängutulu jagama osariikidega, kes ühisturule marginaalselt uusi mängijaid tooksid.

Täpsemini saab ühisturu edasist laienemist ehk prognoosida pärast esimest ühist aruandlusperioodi. Ühisturu alguse kuupäeva siiski välja pole veel kuulutatud. Põhi on siiski laotud ning lihtsustatud juurdepääs kahele turule ning aus tulude jagamine võib nii ettevõtteid kui teisi osariike meelitada.

PokerScout

PokerScouti tabelist on hetkel puudu Real Gaming, mis kolmanda Nevada osariigi pokeritoana avas uksed 19. veebruaril. South Pointi Kasiino- ja meelelahutuskeskuse tütarfirma oli esimeste hulgas, kes sai Nevada kaughasartmängude litsentsi, ning lubas esialgu ka esimesena netipokkeri teenust pakkuma hakata. Turule jõuti siiski hetkel viimasena ning ilmselt ka kõige viletsama platvormiga, mis ehitati üles nullist, ning on veel väga puudulik. Kolmanda Nevada pokkeritoa lisandumine tähendab, et alates järgmise kuu lõpust pääseb esimest korda ligi ka Nevada netimängude kasumiaruandlusele.

Kõigile, kes loodavad kunagi veel USA mängijaid rahvusvahelises poolis näha, peaks see uudis kindlasti kergelt head meelt tegema.

Koostööleppega saab tutvuda siin.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal