Avaldatud: 27. märts 2024

Meelis Vist: alates tänasest on avatud ka cash game ning kasiino lauamängud

Meelis Vist: alates tänasest on avatud ka cash game ning kasiino lauamängud

Chesterfieldi Poker Clubi pokkerimänedžer Meelis Vist andis teada, et täna õhtul avatakse rahamängud ja kasiino lauamängud ning kasutada saab walletit.

Täna õhtul kell 21 toimub Chesterfield Poker Club pokkeriklubis 60-eurone EMV pokkeris põhiturniiri satelliit, millele on garanteeritud seitse piletit.

Pokkeriklubi Chesterfieldi pokkerimänedžer Meelis Vist kinnitas, et turniirile saab registreeruda kohapeal läbi Chesterfield Poker Club walleti. Lisaks olevat täna õhtust avatud nii rahamängud kui ka kasiinolauad.

Meelis Vist: Täna õhtul kell 21:00 Chesterfieldi pokkerklubis 60€ live satelliit EMV põhiturniirile, 7 piletit garanteeritud. Turniirile registreerimine kohapeal kasutades selleks Chesterfield walletit. P.S. alates tänasest on avatud ka cash game ning kasiino lauamängud!

Rahamängud (cash game) Chesterfieldis

Chesterfield Poker Clubis on saadaval rahamängud €2/€2, €5/€5, €5/€10 ja €10/€20.

Reiki makstakse poole tunni põhiselt mängija kohta järgnevalt:

  • 💸 €2/€2 mängus €5 poole tunni kohta mängijalt
  • 💸 €5/€5 ja €5/€10 mängus €10 poole tunni kohta mängijalt
  • 💸 €10/€20 ja kõrgemate panustega mängus €15 poole tunni kohta mängijalt

Õnnemängu korraldusloa andmise otsus

Majandustegevuse registrist selgub, et Eesti Maksu - ja Tolliamet (EMTA) väljastas otsuse õnnemängu korraldamiseks Chesterfield pokkeriklubile (Kopikas Entertainment OÜ) esmaspäeval, 25. märtsil. Korraldusluba kehtib kuni 01.03.2029.

Chestefieldis kasiinomängud ja rahamängud

Eesti Maksu ja Tolliameti otsus õnnemängu korraldusloa andmiseks mängukohale aadressil Viru Väljak 2, Tallinna, kus asub pokkeriklubi Chesterfield Poker Club. Korraldusloaga võib Chesterfield Poker Club pakkuda kasiinomänge laudadel s.h. rahamängud kui ka mänguautomaatidel.

Uudis on täiendamisel.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.