Avaldatud: 12. märts 2024

Laupäeval toimus pokkeriklubis Chesterfield Poker Club esimene turniir - vaata galeriid

Laupäeval toimus pokkeriklubis Chesterfield Poker Club esimene turniir - vaata galeriid

Laupäeval toimus pokkeriklubis Chesterfield Poker Club esimene turniir, mille galerii avaldati täna pokkeriklubi Facebooki lehel.

Vaata galeriid

Chesterfield Poker Clubis esimene turniir

PokkeriProdele teadaolevalt toimus laupäeval Chesterfield Poker Clubis esimene pokkeriturniir 'Ladies Welcome Freeroll', mis oli kutsetega turniir naistele. Turniiril puudus osalustasu ja tegu oli nii öelda esimese testimise turniiriga värskelt valminud Chesterfield Poker Clubis.

Turniirist avaldas pokkeriklubi ka galerii oma Facebooki lehel, mis annab aimu, milline uus pokkeriklubi olema saab. Galeriid saab vaadata SIIT.

Heads-up turniirid

Avalikkusele peaks klubi olema avatud juba hiljemalt homme, kui toimuvad pokkeri Eesti meistrivõistlused 2024 raames esimesed tiitliturniirid, milleks on heads-up.

☝ Ole selliste uudiste ja pokkeriteemadega mugavalt kursis, liitudes privaatse Facebooki pokkeriteemalise grupiga Eesti Pokkerikommuun (Pokker Eestis).

Kommenteeri teemat foorumis

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.