Avaldatud: 26. juuni 2018

Likviidsuse viljad: Online pokkeri õitseng Hispaanias ja Portugalis

Euroopa pokkerivõrke ootab ees suur kasv. Operaatorid jooksevad omavahel võidu, ning enamus sama ambitsiooniga – luua nelja riigi (Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa, Portugal) mängijatest koosnev likviidne võrgustik.

Pokerstars liitis maikuus Hispaania-Prantsusmaa võrgustikuga Portugali. Kuigi operaator jõudis turule esimesena, teevad ka teised teenusepakkujad samme, et konkurentsi pakkuda.

Partypoker ühendas omavahel Prantsusmaa ja Hispaania võrgud 4. juunil. Operaator vihjas, et lähiajal liidetakse seltskonnaga ka Itaalia. Kuulduste kohaselt üritatakse ka jalga Portugali ukse vahele saada.

Ka Winamax tahab kõigile neljale turule ühise võrgustiku luua. Sait ootab hetkel regulaatorilt litsentsi, et Hispaanias live’i minna. Itaalias on neil litsents olemas, ning kuuldavasti taotleti seda ka Portugalis.

888-l on Hispaanias edukas pokkerisait, ent Prantsusmaalt lahkuti aastaid tagasi, ning hetkel neil turu vastu huvi pole. Kuna operaator keskendus liialt Itaalia turule sisenemisele, peavad nad uue Euroopa likviidse võrgu loomisega ootama 2019. aastani. Ka nemad peavad Portugali regulaatoriga läbirääkimisi.

Tõenäoliselt tuleb Portugalisse pokkeriruume selle aasta jooksul juurde veelgi, kuid ajakava pole võimalik ennustada. Viimane litsents anti välja üle kuue kuu tagasi, ning kokku anti neid eelmise aasta jooksul vaid 2.

Hispaania ja Prantsusmaa pokkeriruumide selle aasta esimese kvartali kasumiaruande põhjal on näha, et uus regulatsioon muutis online pokkeri kasumlikkust kardinaalselt. Peale aastaid langust kasvas Prantsusmaal online pokkeri tulu 8%, ulatudes viie aasta kõrgeima 68.9 mln euroni. Hispaania tulu on 21.5mln eurot. Rahamängude tulu kasvas aastaga 30%, ning turniiride oma 50.2%.

Itaalia pokkeriturg on endiselt languses. Ent land-based kasiinode ja spordiennustuste kasum tegi rekordilise hüppe 150.5mln euro peale, mis on 15.5% kõrgem kui eelmisel aastal.

Itaalia liitumine likviidse võrgustikuga on hetkel küsimärgi all. Kuigi majandusministeerium indikeeris, et rahvusvahelisest kokkuleppest peetakse kinni, pole edasiliikumist näha.  Stars Group CEO Rafi Ashkenazi kommenteeris esimese kvartali kasumi raporteerimise kõnes: “Me ei usu, et Itaalia liitub sel aastal. Aga me surume neid võimalikult agressiivselt, ja loodame, et järgmise aasta alguses on nad valmis.”

Vaadates uue regulatsiooni all vähest aega olnud riikide tulemusi, ning kõrvutades neid Itaaliaga, tundub, et likviidsus võib online pokkeri taaselustada.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal