Avaldatud: 16. veebruar 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Vilniuses toimunud Triobet Fisherman Challenge’il püstitati juba viiendat aastat järjest uus Leedu rekord

5.-13. veebruaril Vilniuses toimunud Triobet Fisherman Challenge’il püstitati juba viiendat aastat järjest uus Leedu rekord. 150-eurose osalustasuga No Limit Holdem pokkeriturniiril võistles 305 mängijat, kes tegid ühtekokku 406 sisseostu.

IGA AASTA UUS REKORD

«2012. aasta oktoobris toimunud esimesel samanimelisel turniiril lõi kaasa 190 mängijat ning pärast seda on rekordit igal järgneval aastal järjepanu uuendatud,» kommenteeris Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. «Sel aastal ületati kehtiv tipptulemus küll vaid kolme osalejaga, kuid uuendusena pakkusime varajastele väljalangejatele re-entry võimalust. Nii oli ühtekokku 406 sisseostuga turniiri auhinnafond 54 810 eurot,» täpsustas Burget.

Olympic Casinos toimunud põhiturniiri võitjaks tuli kohalik pokkerikuulsus Aleksandras Rusinovas, kes triumfeeris ka 71 osalejaga Triobet Live’il, mis viidi läbi kaks päeva varem. Oma mängijakarjääri jooksul ainuüksi live-turniiridel üle 200 tuhande euro teeninud Rusinovas lahkus põhiturniirilt 9178 euroga, sama palju teenis kokkuleppe alusel ka teiseks tulnud Linas Pugžlys.

Ühe erandiga moodustasid põhiturniiri esikümne kohalikud pokkerimängijad. Lisaks leedulastele jõudis finaallauda ka Eesti esindaja Aleksei Nedostojev, kes kasseeris üheksanda koha eest 1096 eurot auhinnaraha. Ühtekokku jagus võidupreemiaid 45 parimale.

TRIOBET FISHERMAN CHALLENGE

Üheksa päeva väldanud Triobet Fisherman Challenge pokkerifestival koosnes neljast turniirist, mille auhinnafond oli kokku 94 230 eurot. «Lisaks põhivõistlusele osutus äärmiselt populaarseks ka 300-eurose sisseostuga 8-Max Deepstack re-entry turniir, kus tehti 116 sisseostu,» väitis Burget.

Triobeti läbi aegade suurim pokkeriturniir korraldati 2011. aasta juunis Saku Suurhallis enam kui tuhandele mängijale. Eesti populaarseimal igakuisel pokkeriturniiril Triobet Live on aga osalenud korraga kuni 146 mängijat.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal