Avaldatud: 16. veebruar 2016
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

KUULUJUTUD: Full Tilt bränd ühendatakse PokerStarsiga

ANONÜÜMSE ALLIKA SÕNUL POKERSTARS JA FULL TILT HAKKAVAD JAGAMA ÜHIST MÄNGIJATE BAASI JA LAUAL ON KA VÕIMALUS, ET FULL TILT POKKERITUBA KAOB SOOTUKS, VAHENDAB HIGHSTAKESDB.

Kuulujutud ei ole leidnud ametlikku kinnitust, aga ka Dublinis asuvas Full Tilt peakorteris on viimasel ajal kuulda ebatavalist sagimist. Nimelt erinevate väidete kohaselt on töötajatele öeldud, et pokkeritoa lõpp on lähedal ja töötajatele on antud soovitus, et nad peaksid hakkama otsima uut töökohta. Kui allika informatsioon on tõene, siis muudatus viiakse ellu juba järgneva kuue nädala jooksul.

Full Tilt (varasemalt Full Tilt Poker) oli enne Musta Reedet suuruselt teine pokkerituba, mida eelkõige tunti kuulsate proffide ja high-stakes mängude poolest. Musta Reede sündmused said Full Tilt’ile saatuslikuks ja tuba suleti, mis küll pärast PokerStarsi poolt ülesostmist taasavati, aga kahjuks ei suudetud taastada toonast hiilgust ega saavutatud mingisugust märkimisväärset edu.

Tänasel päeval on tuba 11. kohal, mis on suuruselt sarnane Unibet’ile, jäädes alla nii Microgaming võrgustikule kui ka PartyPokerile.

Vaatamata sellele, et tegu on hetkel küll kuulujutuga, on otsus siiski täiesti loogiline, sest nagu öeldud, ei ole Full Tilt saavutanud mingit märkimsiväärset edu, brändide ühendamisel kahaneksid kulud ja saaks tõsta PokerStarsi mängijate arvu.

Lisaks ühendamine oleks suhteliselt ootamatu ja julge liigutus, aga vaadates Amaya viimase aasta muudatusi, siis kasumi tõstmise nimel on ettevõtte valmis ellu viima nii mõndagi.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal