Avaldatud: 13. detsember 2023
Kategooria: Kampaaniad

Võta €25 täiesti riskivabalt ja lisaks saad €10 pärisraha niisama

Võta €25 täiesti riskivabalt ja lisaks saad €10 pärisraha niisama

Liitudes OlyBetiga, kasutades boonuskoodi CAS25, saad mängida täiesti riskivabalt ja lisaks antakse €10 pärisraha niisama. Lihtsalt ava OlyBet ja kasuta boonuskoodi CAS25. 

AVA OLYBETja võta see pakkumine

Kuidas see täpselt toimib?

Ava OlyBeti kasiino ja sisesta boonuskoodi lahtrisse CAS25. Seejärel vii konto registreerimine lõpuni.

Pärast seda tee vähemalt 25-eurone sissemakse, mis aktiveerib riskivaba pakkumise (kasiinokindlustuse). Kui sissemakse tehtud, siis siirdu kasiinosse ja vali omale meelepärane slotimäng ning alusta mängimist. Ära karda - 100% kõik raha saad kohe tagasi.

Mängi slotimängu vähemalt 25 euro eest. Kui 25 euro eest on slotimängu mängitud, siis kõik kaotavad spinnid makstakse koheselt tagasi. Võitvate spinnide raha jääb alles. Ainus tingimus spinnide tegemisel on, et spinni suurus ei tohi olla suurem kui €1.

Kui oled €25 eest slotimängu ära mänginud ja saanud oma kõik kaotavad panused tagasi, siis saad koheselt veel €10 pärisraha kontole ja mis kõige parem - kõik kontol olev raha on pärisraha ja võid selle koheselt välja kanda.

Mida teha nüüd saadud rahaga?

Seega antud pakkumises kaotada ei ole võimalik. Isegi, kui slotimängus kõik spinnid kaotad (€25 eest kaotatud spinne), siis saad koheselt ju €25 tagasi ja lisaks saad €10 pärisraha.

Kontol oleva rahaga tee, mis tahad. Mängi näiteks pokkerit maailma suurimas pokkerivõrgustikus.

Olgu ka öeldud, et kasutades boonuskoodi CAS25, ei mõjuta mitte kuidagi OlyBeti pokkeriboonuseid. OlyBeti pokkeriboonused saab esmasel sisselogimisel pokkerituppa ja on täiesti eraldiseisev muust.

AVA OLYBET JA SISESTA SOODUSKOOD CAS25 »

TÄPSED REEGLID & TINGIMUSED
  • Kõik uued vähemalt 21-aastased Eesti kodanikud, kes kasutavad registreerumisel boonuskoodi CAS25.
  • Pärast konto avamist teha vähemalt 25 € sissemakse oma OlyBeti kontole. See aktiveerib 25 € kasiinokindlustuse. Sissemakse tegemiseks on aega 7 päeva.
  • Seejärel teha ükskõik millistes kasiino slotikates vähemalt 25 € eest panuseid. Kohe kui see tehtud on, lisatakse automaatselt kõikide kaotatud keerutuste eest raha Sinu kontole tagasi.
  • Kindlustatud panuste maksimaalne panuse suurus on 1 €. Kui Sa teed suuremaid panuseid, kui 1 €, siis ei lähe need kindlustatud panuste arvesse ja seega ei saa nende kaotuste eest raha tagasi.
  • Panuste tegemiseks on aega 7 päeva. Kui selle aja jooksul 25 € eest panuseid ei tehta, siis tühistatakse kampaania ja ühegi seni kampaanias tehtud kaotatuks arvestatud panuse eest raha tagastust ei saa.
  • Kindlustatud panustest saadud võidud ja raha tagastus on kõik pärisrahas. Sellele ei rakendu mingeid edasist läbimängukohustust.
  • Pärast raha tagastuse väljastamist saad niisama 10 € pärisrahas.
  • AVA OLYBETI KONTO »

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.