Avaldatud: 13. jaanuar 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Hiina politsei jagab tasuta kaardipakke enim tagaotsitumate kurjategijate fotodega

Hiina politsei jagab tasuta kaardipakke enim tagaotsitumate kurjategijate fotodega

Lõuna-Hiina politsei astus omalaadse sammu tabamaks enim tagaotsitumaid kurjategijaid, jagades kaardipakke, kus kurjategijate fotod ja muu info on trükitud mängukaartidele.

Kokku kasutati 248 tabamata kurjategija fotot. Lisatud on ka sugu, isikukood, viimane teadaolev aadress ning kuritegu, milles süüdistatakse. Nagu tavalises kaardipakis, on esindatud kõik mastid ja väärtused alates kahest kuni ässadeni ning unustatud ei ole ka jokkereid.

Kaardipakke on viies erinevas versioonis, et kõik 248 tagaotsitava foto oleks esindatud ning väljastavate kaardipakkide arv on 15 000, mida jagatakse hiinlastele täiesti tasuta. Iga informatsiooni eest, mis viib kurjategija tabamisele, on Hiina võimud välja pannud 2000 jüüani suuruse pearaha ehk umbes 280 eurot.

Inimeste reaktsioon politsei uudsesse aktsiooni on erinev. Osade arvates on see väga innovaatiline ja uudne viis püüda inimeste tähelepanu ja nii tabada kurjategijad, teiste arvates mängukaarte jagades julgustatakse inimesi rohkem mängima hasartmänge, mis on Hiinas rangelt keelatud.

Olgu öeldud, et see ei ole originaalne idee, sest varasemalt, 2003. aastal Iraagi sõjas kasutas USA sama strateegiat, jagades sõduritele välja mängukaarte, milledele oli trükitud president Saddam Hussein'i valitsuse kõige tagaotsitumad liikmed, hõlbustamaks sõduritel tuvastamaks neid.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.