Avaldatud: 23. jaanuar 2024

FOTOUUDIS: Harkivis jäi Vene okupantide terrorirünnaku alla ka pokkeriklubi

Ukrainas Harkivis jätkub Vene okupantide terror järjepidevate rünnakute näol, kus valimatult pommitatakse linna tsiviiltaristut.

Paar nädalat tagasi tabas Vene rakett ka üht Harkivi kooli. Vaatamata sellele õppetöö ei ole peatunud, vaid see kool kolis maa alla, kirjutab ERR.

Järjepidevalt venelaste tule all

Vene piirist 20 kilomeetri kaugusel asuv Harkivi linn on pideva Vene tule all, vahendab 22. jaanuari Aktuaalne Kaamera. Kui varasemalt pommitati äärelinnu, siis nüüd kukuvad raketid peamiselt Harkivi kesklinna.

Eilsetes kaadrites on näha olulisi kahjustusi saanud maja, milles tegutses ka pokkeriklubi Poker Full House Harkiv.

Tegu on ühe Ukraina vanima pokkeriklubiga, kus toimusid regulaarselt turniirid, rahamängud, oli lojaalsusprogramm ja erinevad kampaaniad, mis nüüdseks siis on suletud ja saanud rünnaku tõttu kahjustada.

Harkivi pokkeriklubi Poker Full House. Tegu on ühe vanema pokkeriklubiga Ukrainas

Harkivi pokkeriklubi Poker Full House. Tegu on ühe vanema pokkeriklubiga Ukrainas. Klubi info.

Võimude hinnangul on Vene okupantide poolt tekitatud kahju piiriäärsele linnale üle 10 miljardi USA dollari ja peavarjuta on jäänud 150 000 Harkivi elanikku. Kokku elas enne sõda linnas üle 1.4 miljoni inimese.

Väärib märkimist ka asjaolu, et eelmise aasta oktoobris linna tabanud Iskander raketi tõttu hävis ka osa eestlaste konvoist. Fotosid eestlaste konvoi hävingust näeb siin ja eestlase Reimo Reitsniku avaldatud video vahetult pärast plahvatust on leitav SIIT.

MISSION UKRAINA
Toeta Ukraina vabadust
  • MISSION UKRAINA FB grupp
  • abi otse rindele / üksusteni ilma vahelülideta
  • oled kursis toimuvaga ja võimalusel saad olla ise abiks
MISSION UKRAINA on Andri Kiige poolt juhitav Ukraina üksusi abistav grupp, kus kogu varustus viiakse ilma vahelülideta otse rindele või üksusteni. Võimalusel saad olla ka ise abiks. Tutvu grupiga.

Aita Ukrainat - MISSION UKRAINA

Aita Ukrainat läbi MISSION UKRAINA Facebooki grupi. Gruppi veab spordiajakirjanik ja Meediakriitika üks saatejuhte Andri Kiige. Grupi leiab SIIT.

Kõik annetused on läbipaistvad ja kogu varustus viiakse rindele või rindelähedusse otse üksustele ilma igasuguste vahelülideta.

Järgmine saadetis ja konvoi läheb teele juba selle kuu lõpus ja täpsem info on leitav avalikus Facebooki grupis, mida saavad jälgida kõik.

Lisaks võimaluse liituda Facebooki grupiga, sest ka sellest on väga suur abi. Täpsemalt, et olla kursis nii Ukrainas kui ka grupis abistamisega toimuvaga ja lisaks saab abis olla ka ilma annetusteta, näiteks varasemalt on otsitud autojuhte, kes aitaksid autosid ära tuua või hoopis olla üks autojuht, kes aitab autosid ja varustust rindele viia. .

Ava Facebooki grupp$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal