Subscription

Collapse

Profile Sidebar

Collapse
IsandJoberst
IsandJoberst
Õpihimuline Mängur
Viimase tegevuse aeg: 05.05.21, 11:51
Joined: 21.12.08
Location:
  • Subscribed
Clear All
new posts
Build up 50NL -> z500 (Topic in the Pokkeripäevikud forum)
10.04.18, 13:41
CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ? (Topic in the Üldiselt Pokkerist ja Mängudest, Pokkeriuudised, Info forum)
25.03.14, 15:11
Detsembri Offtopic - Tere Jõul! (Topic in the Teemaväline Jutt (Offtopic) forum)
31.12.11, 21:20
Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale (Topic in the Teemaväline Jutt (Offtopic) forum)
02.01.13, 06:19
Ei Puutu! 180mannid (Topic in the Pokkeripäevikud forum)
25.06.14, 22:03
Foorumimäng Sheep I & II (N 18:00) (Topic in the Võistlused forum)
13.09.12, 15:23
FTP, stars jt bännitud USAs? [Pokerstars on läbirääkimistes FTP omandamiseks] (Topic in the Üldiselt Pokkerist ja Mängudest, Pokkeriuudised, Info forum)
31.07.12, 17:36
FullTilt - probleemid ja küsimused (Topic in the Pokkeritoad ja Rakeback forum)
21.09.14, 10:54
Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad. (Topic in the Teemaväline Jutt (Offtopic) forum)
26.02.15, 21:14
IsandJoberst stakeb poke nl10 grindima (Topic in the Stake/Diili Küsimine/Pakkumine forum)
01.05.12, 22:49
No new updates in subscriptions...
User has no subscribers to display...
Working...